
Anne&Max Eindhoven
Op zoek naar een heerlijk ontbijt, lekkere lunch, hightea of hartige hapjes met kids?
Bij Anne&Max Eindhoven ben je elke dag welkom.
Voor ontbijt, koffie, lunch, een high tea of hartige hapjes in de middag. Ze werken met verse, authentieke en gezonde producten. Maar boven alles willen ze een huiskamer in de stad zijn, een plek waar je elk moment van de dag thuis bent.
En ook kleine Anne’s & Maxen zijn bij hun aan het juiste adres! Ze hebben lekkere verantwoorde kidsgerechten, die niet alleen bij kinderen in de smaak vallen. Dus tot snel, onder het genot van een heerlijke kop koffie en wat lekkers erbij!
Voor een uitgebreide menukaart en meer informatie klik je op de roze button.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!