De Rode Haktol
Een pannenkoekenhuis midden tussen de weilanden en boerderijen!
Afgelegen, maar als je de Brabantse Kempen kent, toch centraal. Dit pannenkoekenhuis ligt vlakbij het prachtige natuurgebied De Kampina. Een heerlijke afsluiter na een dag fietsen of een stevige wandeling. Vroeger was dit een koeienstal, maar is later verbouwd tot pannenkoekenhuis.
Je vindt hier een kinderboerderij waar je dieren kunt bekijken. Ook zijn er trampolines (yes!) en een speeltoestel met glijbaan en schommel. Binnen is een lego- en videohoek. Nieuw: een springkussen met glijbaan!
Op de menukaart staan ongeveer 240 soorten pannenkoeken en voor kids zijn er speciale kinderpannenkoeken met een leuke verrassing!
Je kunt hier ook je kinderfeestje vieren! Vanaf 5 kids en de jarige krijgt een verrassing. Ranja is gratis en onbeperkt. Zelf je pannenkoek versieren, hoe leuk! € 6,50 per kind.
Klik door naar de website voor informatie. Dit doe je via de roze button.
Tip: voor alle lekkere pannenkoeken, ijsjes en frietjes weten wij waar je moet zijn!
De Rode Haktol
Nieuwedijk 37
5688 LK Oirschot
Openingstijden
Voor actuele openingstijden check je de website.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfst! 19x leuke dingen om te doen met kinderen
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige tips voor je!
Sinterklaas intochten Noord-Limburg 2025
Hij komt...Hij komt....Sinterklaas zal zaterdag 15 november 2025 weer naar Nederland komen. Hier vind je een overzicht van een paar plekken waar Sinterklaas aankomt in Noord-Limburg.
Intocht Sinterklaas regio Eindhoven 2025
Waar en wanneer komt Sinterklaas weer in het land aan? Op 15 november 2025 is het zover! Ook in Eindhoven en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken.