Horeca De Boshut
In het zonnige zuiden, in het bourgondische Brabant waar het leven goed is, ligt De Boshut.
Verscholen in de bossen, midden in natuurgebied de Maashorst. Hier is het genieten geblazen! Wandelen of fietsen door uitgestrekte bossen en heidevelden.
Genieten van een lekker hapje en drankje in het zonnetje op het terras of bij kouder weer bij de openhaard binnen in De Boshut.
Voor ontbijt, lunch of borrel haal je je hartje op. Ontspan en geniet midden in de Maashorst.
Klik voor meer info op de roze button. Zo ga je naar hun site.
Ontvang jij al inspiratie in je mailbox? Schrijf je hier in!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x De Leukste Natuurspeeltuin in Noord-Brabant
Naar de speeltuin met de kids is altijd een goed idee! Wij hebben een overzicht gemaakt van de leukste natuurspeeltuinen in de Provincie Noord-Brabant!
4x trakteren op een unicorn
Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.