Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

IJssalon Firenze

Ambachtelijk Italiaans ijs in vele overheerlijke smaken!

Firenze, opgericht in 1934, is de oudste ijssalon van Eindhoven. De passie voor ijs zit deze Italiaanse familie in de genen. Meerdere malen per dag bereiden zij het ijs op ambachtelijke wijze en zijn ze steeds bezig om nieuwe smaken te ontwikkelen. 

Hier staat kwaliteit voorop en daarom werkt Firenze alleen met hoogwaardige ingrediënten voor hun producten. Hazelnoten worden zelf gemalen en citroenen worden zelf geperst. Vruchtenijs smaakt zoals het bedoeld is: naar vers fruit. 

En weet je wat ook heel leuk is? Je kunt hier een echte ijskar huren. Een hele mooie, met een luifeltje en zilveren schalen. Dus ben je van plan om binnenkort je verjaardag groots aan te pakken of wil je je hele klas trakteren op een ijsje, kijk dan eens op de site voor info en prijzen. Je kunt hiervoor klikken op de roze button. 

IJssalon Firenze

Strijpsestraat 196C

5616 GW Eindhoven

Mail direct

Mail direct naar IJssalon Firenze

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x originele warme chocolademelk ideeën

Bij regen, gure wind, sneeuw denken we aan warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

4x trakteren op een unicorn

Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!

Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen

Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.

Ijsbellen maken

Een winters kunstwerk van bellen. Met dit stappenplan maak je ze zelf.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief