Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

IJssalon Florence

Vijf keer uitgeroepen tot beste IJssalon van Nederland.

IJssalon Florence is een ijssalon in het hartje van het Noord-Limburgse Nederweert.
Al sinds 1984 maken ze zo lekker ijs.

Daarom zijn ze al vijf keer uitgeroepen tot beste ‘IJsalon van het jaar’. Vijf maal winnaar gouden ijscreatie en 4 maal winnaar goud met het lekkerste ijs. Het omrijden waard!  Eigenaren Marcel en Marjo Janssen hebben na 40 jaar het stokje overgedragen aan oudste zoon Steff.  Hij vult iedere dag weer met enthousiasme de vitrine met heerlijk ambachtelijk ijs.

Kijk voor de openingstijden op onze website, want we zijn in de winter ook geopend voor broodjes, ijscoupes, wafels, bonbons, truffels.

Hier moet je een keer een bezoekje brengen.

Vanaf Eindhoven is het ongeveer 20 minuten rijden. Maar zeker de moeite waard.

Vanaf 7 maart elke dag geopend van 11.30 tot 22.00 uur

NASEIZOEN
Vanaf 1 september ma-vrij van 13.00 tot 21.30 uur za & zo van 11.30 tot 21.30 uur

LAATSTE DAG Zondag 28 oktober geopend van 11.30 tot 18.00 uur

IJssalon Florence

Brugstraat 23

6031 EE Nederweert

Mail direct

Mail direct naar IJssalon Florence

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg

Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?

Fijne zomertips voor toffe familie-uitjes in Noord-Brabant!

Ook zo'n zin in de zomer met afwisselende uitstapjes? In Brabant valt er deze zomer van alles te beleven. Trek erop uit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, een verrassende museum of ontdek de gezellige steden. Wij verzamelden hele toffe tips voor je.

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief