
Pizza op de wei
De tuin van Da Portare is weer geopend! Dit is het ultieme vakantiegevoel.
Jaaaa… De tuin van Da Portare is weer geopend. Van wie? Dat is die rode pizzabus die je elke dinsdag op Strijp-S en elke woensdag op het Mimosaplein Eindhoven kunt vinden.
Nu staan ze elke zondag vast op de Geldropseweg 450 Eindhoven.
De tafels worden buiten gezet, de steenoven wordt aangestoken en de muziek gaat aan.
In de grote tuin kunnen de kinderen veilig spelen en rondrennen, er is een pannaveldje en heerlijke limonade.
En ondertussen genieten papa en mama van de zon, glaasje wijn en die oh zo lekkere, verse pizza’s.
Ultiem vakantiegevoel.
Kom en ervaar het zelf.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe zomervakantie uitjes
Ja, de zomervakantie ligt voor ons! Zes weken zijn de kinderen lekker vrij en is er zoveel te beleven in onze regio. We hebben superleuke eropuit tips voor je op een rijtje gezet. Nu nog even je favoriete uitjes kiezen! Lees gauw verder!
Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven
Yeah, het is bijna zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!
16x Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant.
Ontdek Brabant vanaf het water. In de regio Eindhoven, Tilburg, Den Bosch en Breda kun je bootje of kano varen en suppen. Heb jij er al zin in? De leukste vaartochten, kano adresjes en supverhuur in Brabant hebben we op een rijtje gezet. Lees je mee?