Malpie Hoeve Valkenswaard
Heerlijk ijs en super leuke activiteiten bij Malpie Hoeve in Valkenswaard!
Onwijs leuke boerderij waar veel te doen is.
Ijs wordt op ambachtelijke manier gemaakt. Van de melk van hun koeien bereiden ze het ijs. De melk van de koeien is ook te koop. Breng je eigen fles mee of je kunt een fles kopen.
Ook voor een lunch of een klein hapje kun je hier terecht. Elke dag verse soep, appelflappen, vlaai en broodjes.
De kinderen kunnen zich hier prima vermaken in de binnen speeltuin en buiten speeltuin. Of neem een kijkje waar de koeien door een melkrobot gemolken worden.
Gratis entree, gratis wifi en gratis parkeren.
Het is goed toeve op de hoeve!
Voor meer informatie over Malpie Hoeve in Valkenswaard. Klik op de roze button hierdoor ga je naar hun site.
Tip: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfst! 19x leuke dingen om te doen met kinderen
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige tips voor je!
Intocht Sinterklaas regio Eindhoven 2025
Waar en wanneer komt Sinterklaas weer in het land aan? Op 15 november 2025 is het zover! Ook in Eindhoven en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken.
Sinterklaas intochten Noord-Limburg 2025
Hij komt...Hij komt....Sinterklaas zal zaterdag 15 november 2025 weer naar Nederland komen. Hier vind je een overzicht van een paar plekken waar Sinterklaas aankomt in Noord-Limburg.