Pannenkoekenfeest!
Kom smullen én spelen bij Pannenkoekenhuis De Koekenbakkers in Heeswijk-Dinther!
De Koekenbakkers staan bekend om de grote keuze aan pannenkoeken!
Ze hebben ruim 200 variaties, met zowel zoete als hartige pannenkoeken! Ook serveren ze heerlijke voorgerechten en mag als afsluiting het toetje niet ontbreken.
Maarrrr……samen uit eten gaan is pas écht leuk als ook alle kinderen zich vermaken! En dat kan bij De Koekenbakkers! Kinderen kunnen én mogen zich naar hartelust uitleven in de (veilige en omheinde) speeltuin! En als het regent? Dan leef je je uit op de grote nieuwe speelzolder. Superleuk voor iedereen!
Klik op de roze button voor meer informatie of reserveer direct!
Pannenkoekenhuis De Koekenbakkers
Hoog-Beugt 11
5473 KN Heeswijk Dinther
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.
11x dieren knutselen met bladeren
In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren.
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!