Voorlezen en knutselen
Voorlezen en knutselen bij de Bibliotheek in Waalre.
Woensdagmiddagen van 15:00 – 16:00 uur en op zaterdagen van 10:30 – 11:30 zijn kinderen t/m 7 jaar welkom om te komen luisteren naar mooie verhalen. Daarna gaan ze tekenen, plakken, knippen en knutselen.
Ook krijgen alle kinderen een glaasje ranja en iets lekkers.
Kom je ook naar Waalre? Het Huis.
Klik voor meer informatie op de roze button. Hierdoor kom je bij hun op de site.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x Lichtjeswandeling in Noord-Brabant voor kids
Loop samen met je gezin een lichtjeswandeling of bezoek een kaarsjesavond, lampionroute of kaars verlichten rondleidingen, zo kom je nog een goed in de winterse sfeer! Magisch uitje met kinderen tijdens de wintermaanden dat is een bezoek aan een lichtjes avond!
De leukste winteruitjes in Noord-Brabant met kinderen!
Voor de leukste winterse uitstapjes hoef je Noord-Brabant helemaal niet uit! Geniet van sfeervolle winterfeestjes en kerstmarkten, verwonder je bij lichtjestours, bezoek een gaaf museum… in onze mooie provincie is zóveel te beleven! Geniet van deze fijne winterse weken!
De gezelligste kerstmarkten voor kinderen in Noord-Brabant
Kerstmarkten maken de weken rond kerst en oud en nieuw altijd extra sfeervol! En ze zijn zo gezellig om met het gezin te bezoeken. Even wat lekkers drinken en de kraampjes langs. Wij hebben de leukste kerstmarkten voor kinderen in 2025 op een rijtje gezet!