

Blogs & inspiratie
12x superleuke eierkoek traktaties
Gepubliceerd op 6 januari 2025
Trakteer je vriendjes en vriendinnetjes met je verjaardag eens op een originele eierkoek. In een handomdraai tover je een eierkoek namelijk om in een toffe traktatie!

Maak van een eierkoek en papier een heus schateiland waarop je ook nog een echte schat vindt. Supergaaf! Dit meisje van eierkoek is wel heel lief. Ze heeft haren en een mondje van snoepveters, jummie! Vind je het leuk om iedereen te laten weten hoe oud je bent geworden? Kies dan voor een eierkoek met je leeftijd erop. Maak met boter het cijfer dat je wilt en strooi er daarna wat hagelslag op.
Deze boot is ongetwijfeld ook een hit! Plak 2 halve eierkoeken aan elkaar met bv jam. Steek er een satéprikker in en maak van papier een zeil. De romp van de boot kun je versieren zoals je dat zelf leuk vindt. Schip ahoi!
Ben je een echte dierenfan? Dan vind je deze eierkoeken in de vorm van een dier vast fantastisch! Het lieveheersbeestje heeft strepen van snoepveter en de stippen zijn gemaakt van doorgesneden dropjes. Dit konijntje is ook echt te lief! Snijd de eierkoek met een mesje of gebruik een schaar. En wat dacht je van een schildpad? Het onderlijfje knutsel je van gekleurd papier, de eierkoek leg je daar als schild bovenop.
Dit grappige visje is versierd met rozijnen, plak ze vast met zelfgemaakte glazuur (een papje van poedersuiker met water). In dit mooie spinnenweb zitten nog geen diertjes maar dat zal vast niet lang meer duren! De draden van het web zijn gemaakt van eetbare decoratiestift. Piep, kijk een muis! Plak 2 helften van een eierkoek op elkaar, maak oortjes van (eetbaar)papier en snorharen en een staartje van een dropveter. Zo, jouw traktatie is klaar!
Wie kent Hello Kitty niet? Maak haar van een eierkoek en versier haar met dropjes en een snoepveter. Natuurlijk mag haar strikje niet ontbreken! Knip het uit papier of uit een ‘zuur matje’.
Veel plezier met het maken van jullie favoriete eierkoeken!
Lees ook:
Alle blogs

11x De leukste pluktuinen in Noord-Brabant
Wat superleuk is om te doen samen met je kids, is fruit of bloemen plukken. Lekker wandelen en kletsen door de natuur en ondertussen de mooiste bloemen of het lekkerste fruit plukken. Meestal is er bij de pluktuin ook een terras waar je heerlijk kunt genieten van een cappuccino of limonade. Vaak zijn er ook dieren, speeltoestellen en andere activiteiten waar kinderen heel blij van worden.Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van pluktuinen in Noord-Brabant.

Eropuit in België, net over de grens bij Eindhoven
Wat zijn nou de leukste uitjes in België? Voor avontuur, plezier, actie, zwemmen, spelen en natuur voor het hele gezin! Ik geef je de parels.
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!
Meer inspiratie

Family en Friends Brunch
Papa’s en mama’s – we hear you! DE middag uit voor het héle gezin.
Onbeperkte Sportdag
Doe gratis mee aan deze toffe dag die Toyota organiseert voor kinderen met een beperking én hun familie!
Philips Museum
In het Philips Museum is er van alles te doen.