Gezellig tussen de biggen
Bij de Beukentuin kan je kleine en grote biggetjes knuffelen!
Bij De Beukentuin werken Arno en Ghislaine Baijens. Samen met hun drie kinderen wonen en werken ze op de biologische bezoekboerderij De Beukentuin.
De Beukentuin is een modern biologisch bedrijf met biologische zeugen, biggen, vleesvarkens en akkerland. Op het land worden onder andere voergewassen voor de varkens verbouwd.
Heb je al ooit een varken van dichtbij gezien? Bij de Beukentuin kan je ze zelfs aanraken en mag je met de biggen knuffelen. En als je durft mag je mee in het strobed en tussen de grote zeugen zitten. Er is een gezellige gasthoeve met terras. En voor de kinderen is er ook van alles te doen. Ze kunnen springen op de airtrampoline, graven in de enorme zandbak, voetballen en skelter rijden.
Ga mee op bijvoorbeeld biggen excursie, je krijgt dan een overall en laarzen van het bedrijf aan en mag met de boer mee naar de biggetjes in de kraamstal. De biggetjes mogen geknuffeld worden. Super schattig! Of vier je eigen kinderfeestje tussen de biggen!
Bij De Beukentuin is het allemaal mogelijk.
Klik op de roze websitebutton om naar de website van De Beukentuin te gaan voor meer informatie.
Tip: Schrijf je in voor onze nieuwsbrief. De laatste tips als eerste in je mailbox!
De Beukentuin
Ingenieur Mettropweg 3
5528 NV Hoogeloon
Openingstijden
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ijsbellen maken
Een winters kunstwerk van bellen. Met dit stappenplan maak je ze zelf.
4x trakteren op een unicorn
Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij regen, gure wind, sneeuw denken we aan warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.