Speelboerderij!
Kom ravotten, spelen, klimmen en klauteren bij het Gouden Woud in Liempde!
Midden in het natuurgebied het Groene Woud ligt speelboerderij Gouden Woud!
Een unieke speelplek midden in de natuur waar kinderen urenlang kunnen ravotten! Kuilen graven in het zand, spelen met water, klauteren op de speeltoestellen, in bomen klimmen, goud zoeken en over het blotevoetenpad lopen!
Met je vriendjes en vriendinnetjes binnen én buiten spelen, knutselen, verstoppertje spelen in een doolhof, kliederen met water en de dieren aaien!
En terwijl de kinderen zich uitleven, genieten ouders, opa’s en oma’s op het heerlijke terras van een kop koffie of een heerlijke lunch!
Wil je komen spelen in deze speelboerderij midden in de natuur? Klik op de roze button voor meer informatie!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tips voor Hemelvaartweekend
Een fijn lang weekend! Speciaal voor Hemelvaart hebben we een heleboel tips verzameld voor thuis én uit, gezellig met je eigen gezin of met vrienden.
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.
11x De leukste pluktuinen in Noord-Brabant
Wat superleuk is om te doen samen met je kids, is fruit of bloemen plukken. Lekker wandelen en kletsen door de natuur en ondertussen de mooiste bloemen of het lekkerste fruit plukken. Meestal is er bij de pluktuin ook een terras waar je heerlijk kunt genieten van een cappuccino of limonade. Vaak zijn er ook dieren, speeltoestellen en andere activiteiten waar kinderen heel blij van worden.Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van pluktuinen in Noord-Brabant.