Natuur
De leukste natuuractiviteiten in de regio Eindhoven en Noord-Limburg
Over het blotevoetenpad, door een pluktuin en via het kabouterpad. Ontdek alle leuke natuuruitjes en kinderactiviteiten in de natuur in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.
Grote parken, mooie natuurgebieden en fijne recreatiegebieden. Met kindvriendelijke fiets- en wandelroutes, speurtochten, speelbossen, parken en buitencentra. Hier haal je je hart op!
Je hebt gezocht binnen Kidsproof-regio Eindhoven en Noord-Limburg. Liever iets daarbuiten? Klik hier voor onze andere regio’s.
FACEBOOK INSPIRATIE
Dagelijkse facebook-inspiratie.
Natuurspeeltuin Veghel
Ontdekken, spelen en leren in een natuurlijke omgeving van Veghel.
Zintuigenpark Weert
Beleef de natuur door het laten prikkelen van je zintuigen bij het Zintuigenpark in Weert, Noord-Limburg
Doe de Dommel
Kinderroute langs de Dommel!
Peuterroute Zandbos
Sssttt.. ’t Zandbos vertelt! Beleef de natuur op een bijzondere manier met opdrachtenboekje.
Rofra
Rofra sportieve arrangementen, voor iedereen een avontuur!
Bezoek en speurtocht
Beleef het leven op de boerderij en breng een bezoekje aan de koeien en hun kalfjes.
Klimrijk Brabant
Ga op avontuur bij Klimrijk Brabant!
Heempark Eindhoven
Ben je in Eindhoven? Ga dan de natuur in bij Heempark Frater Simon Deltour!
De Steenuil
Kamperen bij de boer wordt hier een échte belevenis!
Speeltuin Heiakkerpark
Eindeloos buitenspeelplezier in het bos van Natuurspeeltuin Heiakkerpark in Deurne
De Hompesche Molen
Naast heerlijk eten, kunnen de kinderen hier ook naar hartenlust spelen in de natuurspeeltuin!
Alle uitjes
De leukste uitjes en tips gratis ontvangen in je mailbox!
De Rode Lelie
Bij Boscafé De Rode Lelie in Oisterwijk, waan je je in de prachtige natuur even op vakantie.
Juweeltjes
Wat heeft Eindhoven toch prachtige natuurjuweeltjes.
Feestje op Kidsproof
Check de kidsproof kinderfeestjespagina voor heel veel kinderfeestjes inspiratie!
Wandeling en boscafés
Je krijgt gewoon zin in een heerlijke wandeling.
Osje Route!
Neem je kids mee de bossen in van Herpenduin in Berghem en doe samen de Osje Route!
Kabouterpad bij de Bevrijdende Vleugels
Vanaf 't Boshuys loop je het Kabouterpad!
Kabouterpad
Loop het kabouterpad met papa en mama en vind alle kabouters.
Actief in De Maashorst!
Neem je waaghals mee naar Buitensportcentrum De Mastworp in Uden! Daar is zo véél te beleven voor kids!
Speelboerderij De Elzenhoek
Knuffel met cavia's, speel in de natuur en nog veel meer dat kan bij Kinderboederij De Elzenhoek in Oss!
Natuurpoort De Peel Deurne
Kom genieten van de natuur en een hapje en drankje bij Natuurpoort De Peel in Deurne
Kabouterpad in de Maashorst
Het Natuurcentrum De Maashorst biedt allerlei mogelijkheden om met kinderen bezig te zijn in de natuur!
Speelbos Uden!
Lekker ravotten in het Speelbos in Uden!
Natuurspeeltuin Zandbos
Lekker spelen in een natuurlijk omgeving dat wil toch ieder kind.
De IJzeren Man
Bij de IJzeren Man Weert vind je alles voor een ontspannen of juist actief dagje uit! Kom je ook?
Philips Fruittuin
De Philips Fruittuin is meer dan alleen fruit!
Speelbos Das Leuk
Wat een gave plek! Kom spelen en ontdek de vele uitdagingen die Speelbos Herpenduin te bieden heeft!
Kabouterpad
Loop het Kabouterpad en vind alle Kabouters samen met je vriendjes.
Kabouterpad in Heeze
Loop het Kabouterpad op de Strabrechtse Heide en ontmoet de kabouters!Meer inspiratie
10x leuke natuurwandelingen in Eindhoven en omgeving!
Heerlijk door de natuur wandelen en samen ontdekken wat de natuur elke seizoen te bieden heeft. Wij delen graag een aantal favorieten plekjes van ons. Van kabouterpaden tot aan zintuigentuinen. Lees en ontdek je met ons mee?
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.Activiteiten en uitjes in de natuur in de regio Eindhoven en Noord-Limburg
Wil je lekker naar buiten met de kinderen? Kies een mooi natuurgebied, recreatiegebied, park of stadspark in de omgeving van Eindhoven, Veldhoven en Helmond. We verzamelen alle leuke fietstochten en wandelingen met kinderen. In het bos of over de hei, door de duinen, tussen de weilanden, op het strand of in de polder.
Je vindt hier alle leuke natuuruitjes die je elke dag kunt doen voor gezinnen in Eindhoven, Veldhoven, Helmond, Valkenswaard, Best, Nuenen, Geldrop en Weert.
Bezoekerscentrum natuurgebied in de regio Eindhoven en Noord-Limburg
In een bezoekerscentrum van een natuurgebied (van Staatsbosbeheer, Natuurmonumenten of IVN) is veel te zien en doen voor kinderen. Wij delen alle bezoekerscentra in en om Eindhoven en Noord-Limburg, waar je meer kunt leren over bomen, planten, bloemen, vogels en insecten. Leuk voor je kind om mee te doen: een speciale natuur speurtocht, boswandeling voor kinderen, kabouterpad, blotevoetenpad, excursie of expeditie.
Pluktuinen en boomgaarden in de omgeving van Eindhoven, Veldhoven en Helmond
In Eindhoven, Veldhoven, Helmond, Valkenswaard, Best, Nuenen, Geldrop en Weert zijn ook verschillende pluktuinen, boomgaarden, telers en kwekers waar je zelf groenten en fruit kunt plukken met kinderen. Echt een leuk uitje!