
BillyBird Park Hemelrijk
Veilig, voordelig & onvergetelijk!
Dankzij de combinatie van binnen en buiten plezier is een uitje bij BillyBird 365 dagen per jaar een succes.
Buiten vind je het deels overdekte Kinderland. Dit overzichtelijke en omheinde gebied heeft maar één toegang en staat vol attracties zoals o.a. het Speelcircus, botsauto’s, air trampolines en de helikopters.
Binnen kunnen kinderen zich uitleven in Zeeroversland. Klim en klauter door deze enorme binnenspeeltuin vol met glijbanen, klimtoestellen, springkussens, ballenbakken en bouwblokken. Wat dacht je van de nieuwe overdekte Ballenfabriek? Een attractie vol ballen en speeltoestellen.
Ontdek een compleet nieuw speelgebied, Ruig! Je kunt op touwbruggen balanceren, de hoogte opzoeken in klimnetten en spelen met grote ballen. Daarnaast vind je hier de SaltoSwing, de 360 graden schommel.
Actievelingen kunnen zich uitleven op Klimberg Hemelaya. Wandel en klim deze 15 meter hoge berg op en geniet van een adembenemend uitzicht over het hele park. Maak een spectaculaire rit in de achtbaan en raas vervolgens van bootjesglijbaan Splash!
Kom vanaf nu ook onze hindernisbaan in het water trotseren! Het AquaFunPark is de ideale uitbreiding op een leuk dagje uit. Je kunt 45 minuten lang springen, klimmen of laat je de lucht in schieten door op de blob te springen. Het AquaFunPark kost voor daggasten 7,50 euro en leden slechts 4 euro.
De avonturiers kunnen in de Oervallei op zoek naar fossielen en goud en swingen op de reuze schommel van 11 meter hoog.
Via de roze button kom je op de website!
Meer inspiratie


Meivakantie bij De Steenuil
Feest bij boerderij De Steenuil deze meivakantie.
Fun Forest Venlo
Een unieke, fun en actieve beleving is klimmen bij Fun Forest Venlo, Noord-Limburg.
Speelpark Klein Zwitserland
Een dag vol speel plezier beleef je in Speelpark Klein Zwitserland in Tegelen, Noord-Limburg!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!
