Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speelboerderij De Steenuil

Speel- en doeboerderij boordevol dieren op het platteland van Oirschot!

Hier beleef je de boerderij persoonlijk en je geniet van Brabants gastvrijheid. Er is van alles te doen hier op het platteland. Kriebelend gras, kids een rode blos van het spelen, de geur van hooi en vers, een zelfgeraapt eitje aan het ontbijt. Kids kunnen ravotten in de speeltuin. Dus, kamperen, een dagje uit, lekker eten of zelfs een kinderfeestje? Het kan allemaal!

Een dagje uit is een unieke belevenis. Lekker spelen op de boerderij, in de binnen of buitenspeeltuin of gewoon van de dieren genieten. Iedere dag kun je meehelpen en de dieren voeren met de boer en zijn er activiteiten. De dieren mogen geknuffeld worden, ze vinden het leuk dat je er bent! Spelen in de hooischuur kan ook. Je ouders kunnen iets lekkers eten en drinken van de uitgebreide menukaart.

Klik op de roze button voor alle informatie die je nodig hebt! Er is zoveel te doen op deze doe-boerderij!

Boerderij de Steenuil

Schansstraat 3

5688 NC Oirschot

Openingstijden April tot en met oktober
Prijs Zie voor het actuele overzicht de website.
Mail direct

Mail direct naar Boerderij de Steenuil

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kidsproof Kletspraat Schooleditie

Vertellen jouw kinderen veel over school? Bij ons is het antwoord op elke altijd; goed, ja of nee. Wil je ook graag meer weten over de schooldag van je kind? Print dan de kletspraat schooleditie en klets er samen op los op een gezellig moment!

Samen met je kids de bomen in bij de Fun Forest klimbossen

Zijn jouw kinderen dol op klimmen, klauteren en een beetje gezonde spanning? Dan hebben wij een superleuke tip! Wij gingen op avontuur bij een klimbos van Fun Forest en heel eerlijk... wij hadden niet verwacht dat we zóveel zouden lachen. En het gaf een flinke boost aan ons zelfvertrouwen.

Bouwen, programmeren en robots maken bij Bricks & Robots

Is jouw kind gek op LEGO®, techniek en alles wat beweegt? Dan hebben we een leuke tip voor nieuwsgierige kids! Bij Bricks & Robots in Eindhoven duiken kinderen in de wereld van robotica, technologie en programmeren. Geen ingewikkelde theorie, maar vooral lekker zelf aan de slag!

Traktatietip! Kijk uit voor (koek)spinnen!

De dochter van blogster Elke was jarig en natuurlijk moest er een coole traktatie komen! Met deze eetbare spinnen heeft ze flink de blitz gemaakt in de klas!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!