
Kabouterpad
Loop het kabouterpad met papa en mama en vind alle kabouters.
Landgoed Bakel is een terrein van 35 ha. gelegen op de grens van Bakel richting Milheeze, dat altijd vrij besloten gebruikt werd door de verpleeghuizen van De Zorgboog. Door veranderingen staan de gebouwen nu deels leeg en is het landgoed tijdelijk beschikbaar voor alternatief gebruik.
Zo is ook voor de kleintjes het kabouterbos ontstaan. Heerlijk wandelen door de bossen en volg de pijltjes van alle kabouters.
Zo organiseren zij vaak enorm leuke activiteiten. Neem eens een kijkje op hun facebookpagina.
Misschien zie je Kabouter kwebbel ook wel in het bos.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven
Yeah, het is bijna zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Eropuit in België, net over de grens bij Eindhoven
Wat zijn nou de leukste uitjes in België? Voor avontuur, plezier, actie, zwemmen, spelen en natuur voor het hele gezin! Ik geef je de parels.