Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Rode Haktol

Een pannenkoekenhuis midden tussen de weilanden en boerderijen!

Afgelegen, maar als je de Brabantse Kempen kent, toch centraal. Dit pannenkoekenhuis ligt vlakbij het prachtige natuurgebied De Kampina. Een heerlijke afsluiter na een dag fietsen of een stevige wandeling. Vroeger was dit een koeienstal, maar is later verbouwd tot pannenkoekenhuis. 

Je vindt hier een kinderboerderij waar je dieren kunt bekijken. Ook zijn er trampolines (yes!) en een speeltoestel met glijbaan en schommel. Binnen is een lego- en videohoek. Nieuw: een springkussen met glijbaan! 

Op de menukaart staan ongeveer 240 soorten pannenkoeken en voor kids zijn er speciale kinderpannenkoeken met een leuke verrassing! 

Je kunt hier ook je kinderfeestje vieren! Vanaf 5 kids en de jarige krijgt een verrassing. Ranja is gratis en onbeperkt. Zelf je pannenkoek versieren, hoe leuk! € 6,50 per kind. 

Klik door naar de website voor informatie. Dit doe je via de roze button. 

Tip: voor alle lekkere pannenkoeken, ijsjes en frietjes weten wij waar je moet zijn!

De Rode Haktol

Nieuwedijk 37

5688 LK Oirschot

Openingstijden Voor actuele openingstijden check je de website.
Mail direct

Mail direct naar De Rode Haktol

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Zijn jullie al in De Museumfabriek geweest?

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Carnavalsoptochten in en om Eindhoven!

Alaaf...Alaaf...De verkleedkleding kan weer uit de kast en je haar mag in de gekste kleuren gespoten worden, het is namelijk weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten!

De leukste binnenspeeltuinen in Eindhoven en omgeving

Weer of geen weer de leukste binnenspeeltuinen van Eindhoven en omgeving op een rijtje!

7 x toffe binnenspeeltuinen in Noord-Limburg

Ook in Noord-Limburg heb je echt leuke binnenspeeltuinen waar je helemaal los kunt gaan.

De leukste carnavalsoptochten in de regio Noord-Limburg

Het is bijna weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten in de regio Noord-Limburg... Ik hou d'r van!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief