
Dierenpark Zie-ZOO
Ontdek welke dieren er wonen in Dierenpark Zie-ZOO Volkel en/of adopteer er zelf een!
Dierenpark Zie-ZOO in Volkel, Noord-Limburg is niet zomaar een dierenpark. Zij zijn de eerste zorgdierentuin van Nederland, in samenwerking met het Regionaal Autisme Centrum bieden ze zinvolle dagbesteding aan mensen met autisme.
Het dierenpark is low-budget en gespecialiseerd in bijzondere dieren uit Afrika, Australië, Azië, Europa, Noord-Amerika, Zuid-Amerika en de Zuidpool.
Ga gezellig een dagje op bezoek bij de dieren in Volkel! En wil je de dierentuin steunen? Dan kan je ook nog een dier adopteren, want wie wil er nou niet adoptie-ouder zijn van een wasbeer, een kangoereoe of een zwarte beer?!
Klik op de roze button om naar de website van Dierenpark Zie-ZOO te gaan.
Tip: In de categorie Clubjes vind je een overzicht van leuke clubjes in de regio Eindhoven. Creatief, sportief: vind het clubje dat bij jou past!
Dierenpark Zie-Zoo
Zeelandsedijk 12b
5408 SM Volkel
Openingstijden
Het park is dagelijks open van 10.00 tot 17.00 uur (in de periode april t/m oktober open tot 17.30 uur.)Prijs
0 t/m 2 jaar: Gratis!3 t/m 11 jaar: €8,-
12 t/m 64 jaar: €9,95
65+: €8,95
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x De Leukste Natuurspeeltuin in Noord-Brabant
Naar de speeltuin met de kids is altijd een goed idee! Wij hebben een overzicht gemaakt van de leukste natuurspeeltuinen in de Provincie Noord-Brabant!
6x Jumpen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg
Heb je ook altijd al die coole tricks willen leren? Of een potje dodgeball willen spelen met je vriendjes op je kinderfeestje?Maak de vetste moves en hoogste sprongen tijdens een uurtje jumpen bij hele leuke en gave trampolineparken in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.

Naar de boerderij!
Wat is het toch fijn om naar de boerderij te gaan. Tussen de koeien, biggetjes, geitjes en meer leuke beesten, het echte boerenleven te ervaren samen met je kids. Hier vind je een aantal toffe boerderijen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.
3x pannenkoekenrestaurants met toffe speelplek!
Pannenkoeken is voor bijna elk kind een feest.Misschien wel heel leuk om deze dag lekker pannenkoeken te eten. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Eindhoven en omgeving voor je gevonden. Laat je verwennen.