Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dierenpark Zie-ZOO

Ontdek welke dieren er wonen in Dierenpark Zie-ZOO Volkel en/of adopteer er zelf een!

Dierenpark Zie-ZOO in Volkel, Noord-Limburg is niet zomaar een dierenpark. Zij zijn de eerste zorgdierentuin van Nederland, in samenwerking met het Regionaal Autisme Centrum bieden ze zinvolle dagbesteding aan mensen met autisme.

Het dierenpark is low-budget en gespecialiseerd in bijzondere dieren uit Afrika, Australië, Azië, Europa, Noord-Amerika, Zuid-Amerika en de Zuidpool.

Ga gezellig een dagje op bezoek bij de dieren in Volkel! En wil je de dierentuin steunen? Dan kan je ook nog een dier adopteren, want wie wil er nou niet adoptie-ouder zijn van een wasbeer, een kangoereoe of een zwarte beer?!

Klik op de roze button om naar de website van Dierenpark Zie-ZOO te gaan.

Tip: In de categorie Clubjes vind je een overzicht van leuke clubjes in de regio Eindhoven. Creatief, sportief: vind het clubje dat bij jou past!

Dierenpark Zie-Zoo

Zeelandsedijk 12b

5408 SM Volkel

Openingstijden Het park is dagelijks open van 10.00 tot 17.00 uur (in de periode april t/m oktober open tot 17.30 uur.)
Prijs 0 t/m 2 jaar: Gratis!
3 t/m 11 jaar: €8,-
12 t/m 64 jaar: €9,95
65+: €8,95
Mail direct

Mail direct naar Dierenpark Zie-Zoo

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Zomervakantie in het Next Nature Museum

Enter Spaceship Earth

Fun Forest Venlo

Een unieke, fun en actieve beleving is klimmen bij Fun Forest Venlo, Noord-Limburg.

TELEKIDS MUSICALSCHOOL

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Eindhoven

Zomer in het museum!

Zomer vol kunst & creativiteit in het Van Abbemuseum!

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Toffe zomervakantie uitjes

Ja, de zomervakantie ligt voor ons! Zes weken zijn de kinderen lekker vrij en is er zoveel te beleven in onze regio. We hebben superleuke eropuit tips voor je op een rijtje gezet. Nu nog even je favoriete uitjes kiezen! Lees gauw verder!

Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven

Yeah, het is bijna zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!

16x Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant.

Ontdek Brabant vanaf het water. In de regio Eindhoven, Tilburg, Den Bosch en Breda kun je bootje of kano varen en suppen. Heb jij er al zin in? De leukste vaartochten, kano adresjes en supverhuur in Brabant hebben we op een rijtje gezet. Lees je mee?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief