 
	Malpie Hoeve Valkenswaard
Heerlijk ijs en super leuke activiteiten bij Malpie Hoeve in Valkenswaard!
Onwijs leuke boerderij waar veel te doen is.
Ijs wordt op ambachtelijke manier gemaakt. Van de melk van hun koeien bereiden ze het ijs. De melk van de koeien is ook te koop. Breng je eigen fles mee of je kunt een fles kopen.
Ook voor een lunch of een klein hapje kun je hier terecht. Elke dag verse soep, appelflappen, vlaai en broodjes.
De kinderen kunnen zich hier prima vermaken in de binnen speeltuin en buiten speeltuin. Of neem een kijkje waar de koeien door een melkrobot gemolken worden.
Gratis entree, gratis wifi en gratis parkeren.
Het is goed toeve op de hoeve!
Voor meer informatie over Malpie Hoeve in Valkenswaard. Klik op de roze button hierdoor ga je naar hun site.
Tip: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Blogs & inspiratie
Alle blogs 
	Herfstbingo
De herfst is voor ons het het seizoen om heerlijk naar buiten te gaan voor een wandeling. Met de kinderen door de prachtige bossen van de regio Eindhoven en Noord-Limburg. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. 
	14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen. 
	11x dieren knutselen met bladeren
In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren. 
	 
	 
	 
	 
	 
	