Malpie Hoeve Valkenswaard
Heerlijk ijs en super leuke activiteiten bij Malpie Hoeve in Valkenswaard!
Onwijs leuke boerderij waar veel te doen is.
Ijs wordt op ambachtelijke manier gemaakt. Van de melk van hun koeien bereiden ze het ijs. De melk van de koeien is ook te koop. Breng je eigen fles mee of je kunt een fles kopen.
Ook voor een lunch of een klein hapje kun je hier terecht. Elke dag verse soep, appelflappen, vlaai en broodjes.
De kinderen kunnen zich hier prima vermaken in de binnen speeltuin en buiten speeltuin. Of neem een kijkje waar de koeien door een melkrobot gemolken worden.
Gratis entree, gratis wifi en gratis parkeren.
Het is goed toeve op de hoeve!
Voor meer informatie over Malpie Hoeve in Valkenswaard. Klik op de roze button hierdoor ga je naar hun site.
Tip: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Meer inspiratie
Museumpark VONK | zomervakantie
Deze zomervakantie: kom kijken met je handen in Museumpark VONK
Naar de boerderij deze zomervakantie!
Op zoek naar een leuk en betaalbaar uitje deze zomer? Kom naar het boerenerf!
Speelboerderij De Steenuil
Speel- en doeboerderij boordevol dieren op het platteland van Oirschot!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x De Leukste Natuurspeeltuin in Noord-Brabant
Naar de speeltuin met de kids is altijd een goed idee! Wij hebben een overzicht gemaakt van de leukste natuurspeeltuinen in de Provincie Noord-Brabant!
Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!
🌞 Zes weken zomervakantie! Met deze favoriete kinderboeken vliegt de vakantie voorbij.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.