
Monkey Town Eindhoven
Eindeloos spelen, klimmen en klauteren in het speelparadijs van Monkey Town Eindhoven
Wat ga je als eerste doen als je in Monkey Town Eindhoven bent? Van de glijbaan? Duik je de ballenbak in? Of wil je liever klimmen en klauteren? Alles kan namelijk bij Monkey Town!
Testlab (interactieve ballenzone), groot trampolineveld, een peuterzone en heel veel meer speelplezier.
Je hoeft je niet te vervelen. Kom lekker klimmen en klauteren bij Monkey Town Eindhoven.
Wedden dat je plezier hebt!
Ouders/begeleiders kunnen genieten van en een heerliijk drankje en gratis wifi.
Klik voor meer info op de roze button.
TIP: Ontvang jij al de laatste tips in je mailbox? Schrijf je hier in!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant.
Ontdek Brabant vanaf het water. In de regio Eindhoven, Tilburg, Den Bosch en Breda kun je bootje of kano varen en suppen. Heb jij er al zin in? De leukste vaartochten, kano adresjes en supverhuur in Brabant hebben we op een rijtje gezet. Lees je mee?
Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven
Yeah, het is bijna zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!