Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speelparadijs Monkey Town

Even je energie kwijt? Ga dan een dagje naar Monkey Town Venlo, Noord-Limburg!

Monkey Town Venlo is een indoor speelparadijs dat beschikt over ruim 2400 m2 speelplezier.

De kinderen kunnen bij Monkey Town klimmen, klauteren, door tunnels kruipen, glijden van diverse glijbanen, spelen met super Lego, ravotten in de ballenbak, springen op trampolines, rondrijden met auto’s en voetballen of basketballen in de extra grote voetbalkooi. Verder hebben zijn er twee super hoge glijbanen om vanaf te glijden!

En voor de allerkleinste is er een grote peuterhoek, die speciaal ook voor de ouders extra overzichtelijk is ingericht.

Voor begeleiding is de entree gratis en je kan er genieten van o.a heerlijke verse bonenkoffie, fijne stoelen en gratis WiFi.

Klik op de roze webistebutton voor meer informatie.

Tip: Wist je dat je ook je kinderfeestje kunt vieren bij Monkey Town Venlo?

Monkey Town Venlo

Heymansstraat 101

5927 NP Venlo

Openingstijden Maandag t/m vrijdag: 9:00 - 18:00
Zaterdag t/m zondag: 10:00 - 18:00
Prijs €7,95 per kind | €4,95 Peutertarief (1 tot 4 jaar) | Begeleiding (vanaf 18 jaar): gratis | 10 rittenkaart: €59,-
Mail direct

Mail direct naar Monkey Town Venlo

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Intocht Sinterklaas regio Eindhoven 2025

Waar en wanneer komt Sinterklaas weer in het land aan? Op 15 november 2025 is het zover! Ook in Eindhoven en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken.

Sinterklaas intochten Noord-Limburg 2025

Hij komt...Hij komt....Sinterklaas zal zaterdag 15 november 2025 weer naar Nederland komen. Hier vind je een overzicht van een paar plekken waar Sinterklaas aankomt in Noord-Limburg.

Herfst! 19x leuke dingen om te doen met kinderen

De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige tips voor je!

HERFST, HERFST WAT HEB JE TE KOOP?

Stiekem willen we de kachel weer aan. Maar eigenlijk is de herfst het perfecte seizoen om lekker naar buiten te gaan! Het is niet te warm en nog niet te koud en er is van alles te vinden en zien. Vind jij de big five van de herfst?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief