Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurpoort Achelse Kluis

Kom wandelen bij Natuurpoort Achelse Kluis op de Belgische grens en spot bijzondere diersoorten!

Vanaf Natuurpoort de Achelse Kluis kan je lekker wandelen of fietsen door het Leenderbos of de Groote Heide. Het wemelt er van bijzondere dieren zoals de nachtzwaluw, heikikker, houtsnip, bosuil en zwarte specht.

De natuur bekijken vanuit een huifkar? Op de parkeerplaats voor de abdij kan je regelmatig opstappen voor een tochtje van ongeveer 5km door de mooie omgeving.

Meer lezen? Klik op de roze button.

Op zoek naar tips voor een verjaardagsfeestje? Bekijk alle leuke kinderfeestjes!

Natuurpoort de Achelse Kluis

De Kluis 1

3930 Hamont-Achel (België)

Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

You Jump Eersel

Jumpen, rennen en vliegen bij dit grote en gave trampolinepark in Eersel.

Speelpark Klein Zwitserland

Een dag vol speel plezier beleef je in Speelpark Klein Zwitserland in Tegelen, Noord-Limburg!

You Jump Eindhoven

Jumpen, rennen en vliegen bij dit grote en gave trampolinepark in Eindhoven

Fun Forest Venlo

Een unieke, fun en actieve beleving is klimmen bij Fun Forest Venlo, Noord-Limburg.

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.

Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!

Eropuit in België, net over de grens bij Eindhoven

Wat zijn nou de leukste uitjes in België? Voor avontuur, plezier, actie, zwemmen, spelen en natuur voor het hele gezin! Ik geef je de parels.

11x De leukste pluktuinen in Noord-Brabant

Wat superleuk is om te doen samen met je kids, is fruit of bloemen plukken. Lekker wandelen en kletsen door de natuur en ondertussen de mooiste bloemen of het lekkerste fruit plukken. Meestal is er bij de pluktuin ook een terras waar je heerlijk kunt genieten van een cappuccino of limonade. Vaak zijn er ook dieren, speeltoestellen en andere activiteiten waar kinderen heel blij van worden.
Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van pluktuinen in Noord-Brabant.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief