Natuurpoort de Plaetse
Wist je dat op de Strabrechtse Heide kabouters wonen? Loop het kabouterpad bij Natuurpoort de Plaetse!
Vanaf Natuurpoort de Plaetse sta je zo op de Strabrechtse Heide. Lekker wandelen over grote heidegebieden, door het bos en langs idyllische vennetjes.
En wist je dat er op de Strabrechtse Heide ook kabouters wonen? Je vind hun sporen als je het kabouterpad loopt!
Na het wandelen kan je bij Heidecafé de Strabrechtse Heide terecht voor een hapje of drankje.
Voor meer info klik je op de roze button.
Op zoek naar een leuk clubje voor je kids?Kijk eens tussen alle clubjes in Eindhoven en omgeving!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
11x dieren knutselen met bladeren
In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren.
Herfst! 19x leuke dingen om te doen met kinderen
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige tips voor je!
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.