Natuurpoort TerSpegelt
Stap in de voetsporen van Napoleon en smokkelaars en maak een tocht over de Cartierheide
De natuur in? Natuurpoort Ter Spegelt is het startpunt van een mooie tocht door de bourgondische grensstreek. Speciaal voor kids er een uniek Kabouterpad. De kaboutertjes zijn de hele dag druk in de weer. Kom je zoeken naar kaboutersporen?
Het landschap van de Kempen vertelt veel verhalen. Napoleon liet zijn sporen na op de Cartierheide en de bossen vormden lang het terrein van smokkelaars.
Meer informatie lees je via de roze button.
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7 x toffe binnenspeeltuinen in Noord-Limburg
Ook in Noord-Limburg heb je echt leuke binnenspeeltuinen waar je helemaal los kunt gaan.
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.
Naar de boerderij!
Wat is het toch fijn om naar de boerderij te gaan. Tussen de koeien, biggetjes, geitjes en meer leuke beesten, het echte boerenleven te ervaren samen met je kids. Hier vind je een aantal toffe boerderijen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.