Natuurpoort TerSpegelt
Stap in de voetsporen van Napoleon en smokkelaars en maak een tocht over de Cartierheide
De natuur in? Natuurpoort Ter Spegelt is het startpunt van een mooie tocht door de bourgondische grensstreek. Speciaal voor kids er een uniek Kabouterpad. De kaboutertjes zijn de hele dag druk in de weer. Kom je zoeken naar kaboutersporen?
Het landschap van de Kempen vertelt veel verhalen. Napoleon liet zijn sporen na op de Cartierheide en de bossen vormden lang het terrein van smokkelaars.
Meer informatie lees je via de roze button.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Aftelkalender Sinterklaas
Hoeveel nachtjes is het nog slapen totdat het pakjesavond is? Deze vraag krijg ik bijna elke dag te horen. Natuurlijk is de Sinterklaasperiode heel spannend voor de kinderen.
Kasteel van Sinterklaas in de regio’s Eindhoven en Noord-Limburg
Hij komt hij komt die lieve goede Sint....Kom je op bezoek bij Sinterklaas? En help de Pieten, speur door het huis op zoek naar pakjes..... of stuur een brief
8x Sinterklaas surprises
Voor de dierenliefhebber, voor de snoeperd, voor de gamer... voor iedereen is er wel een leuke surprise te bedenken. Bekijk onze voorbeelden!