Openluchttheater Overloon
In Openluchttheater Overloon kun je in de zomervakantie diverse toffe familievoorstellingen zien!
Ook deze zomer is er weer veel te beleven in het openluchttheater van Overloon. In de zomervakantie staan er maar liefst 6 familievoorstellingen op het programma. Het openluchttheater is net als het Oorlogsmuseum gelegen in het museumpark in Overloon.
De bosrijke omgeving zorgt voor een sfeervol decor. Een plek met een intieme sfeer en verbazingwekkende akoestiek. Ruik en proef de buitenlucht in het theater met het mooiste plafond van de regio dat elk kwartier anders is. Mocht het zo hard regenen, dan wijken ze uit naar gemeenschapshuis “De Pit” in het centrum van het dorp. Kom je ook genieten deze zomer? Er zijn toffe voorstellingen voor jong en oud.
Op de website van het openlucht theater Overloon vind je alle voorstellingen. Wij verzamelen de voorstellingen voor families en kinderen in onze Kidsproof uitagenda.
Hieronder de voorstellingen voor families:
-11 juli 2018: De Kleine Zeemeermin – vanaf 4 jaar
-18 juli 2018: Flinke Soep – vanaf 4 jaar
-25 juli 2018: Loet Moet – vanaf 4 jaar
-1 aug 2018: Stamppot, een sprookjesmix – vanaf 4 jaar
-8 aug 2018: De Gruffalo – vanaf 3 jaar
-15 aug 2018: Dirk Scheele, zomerpopconcert – vanaf 2 jaar
TIP: op 29 juni 2018 start een winactie via de Facebookpagina van Kidsproof Eindhoven! Je kunt 4 kaartjes winnen (2 volwassenen en 2 kinderen) voor één van de voorstellingen op 11, 18, 25 juli en 1 augustus. In totaal geven we dus 4 x 4 = 16 kaartjes weg. Kans maken? Reageer onder het bericht van de winactie op onze Facebookpagina welke kaartjes jij het liefst wint (noem een TOP 3) en wie weet! Zorg dat je de Facebookpagina van Kidsproof Eindhoven hebt geliked, het bericht liken en delen is ook altijd fijn.
Openluchttheater Overloon
Museumpark 1
5825 AM Overloon
Openingstijden
Klik voor tijden van de voorstellingen door naar de site.Prijs
Klik voor tarieven via de roze button door naar de site.Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.
Naar de boerderij!
Wat is het toch fijn om naar de boerderij te gaan. Tussen de koeien, biggetjes, geitjes en meer leuke beesten, het echte boerenleven te ervaren samen met je kids. Hier vind je een aantal toffe boerderijen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.
13 pareltjes in de Maashorst
Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kids urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel, die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.
3x pannenkoekenrestaurants met toffe speelplek!
Pannenkoeken is voor bijna elk kind een feest.Misschien wel heel leuk om deze dag lekker pannenkoeken te eten. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Eindhoven en omgeving voor je gevonden. Laat je verwennen.