Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vlindersafari

Ga op vlindersafari en ontmoet bijzondere vlinders uit alle windstreken gewoon in Gemert!

Op reis door de tropische vlindertuin kom je van alles tegen. Doe een spannende rupsen speurtocht en ontmoet vlinders met de spanwijdte van een A4-tje! Bekijk hoe vlindereitjes eruit zien en hou een natuurzijden cocon in je handen. Dat is gaaf!

De tuin is open van 1 mei t/m 30 september. Meer lezen over de bijzondere vlindertuin? Klik op de roze button.

Bijna jarig? Bekijk tips voor kinderfeestjes!

Vlindersafari

Groeskuilen 95

5421 ZW Gemert

Openingstijden Open van 1 mei t/m 30 september
Mei - dagelijks van 11:00 tot  16:00 uur
Juni/juli/augustus van 10:00 to 17:00 uur
September van 11:00 tot 16:00 uur
Prijs Volwassenen €6,-
Kinderen 3 t/m 12 jaar €3,75
Mail direct

Mail direct naar Vlindersafari

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

3x pannenkoekenrestaurants met toffe speelplek!

Pannenkoeken is voor bijna elk kind een feest.
Misschien wel heel leuk om deze dag lekker pannenkoeken te eten. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Eindhoven en omgeving voor je gevonden. Laat je verwennen.

Naar de boerderij!

Wat is het toch fijn om naar de boerderij te gaan. Tussen de koeien, biggetjes, geitjes en meer leuke beesten, het echte boerenleven te ervaren samen met je kids. Hier vind je een aantal toffe boerderijen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.

13 pareltjes in de Maashorst

Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kids urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel, die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.

Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen

Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief