Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Osje Route!

Neem je kids mee de bossen in van Herpenduin in Berghem en doe samen de Osje Route!

De mascotte van Os – Osje- heeft zijn eigen wandelroute van 1,5 km  in de bossen van Herperduin in Berghem.

Osje heeft palen in het bos gezet met nummers. Bij elk nummer krijgen de kinderen een leuke opdracht of weetje. 

Op de helft van de route kom je bij het Groot Ganzenven. De dorpsraad Berghem heeft hier een heerlijke picknickplaats gemaakt met een kleine uitkijktoren (speeltoestel).

Taurossen en Exmoor pony’s lopen er vrij rond. Dat maakt de Osje Route echt uniek!

Supertof toch?!

Osje Route

Hoessenboslaan 51

5351 Berghem

Mail direct

Mail direct naar Osje Route

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Fun Forest Venlo

Een unieke, fun en actieve beleving is klimmen bij Fun Forest Venlo, Noord-Limburg.

Circus Party

Papa’s en mama’s – we hear you! DE middag uit voor het héle gezin.

Speelpark Klein Zwitserland

Een dag vol speel plezier beleef je in Speelpark Klein Zwitserland in Tegelen, Noord-Limburg!

Meivakantie bij De Steenuil

Feest bij boerderij De Steenuil deze meivakantie.

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste meivakantie tips

Pasen, Koningsdag, meivakantie....wat een feest al die vrije dagen! Wat zijn jullie plannen? Hieronder vind je leuke uitjes om er een topvakantie van te maken. Heel veel plezier.

De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.

Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief