Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderfeestje bij Op Noord

Op zoek naar een leuk en sportief kinderfeestje? Bij Op Noord vind je talloze mogelijkheden!

Op Noord heeft diverse actieve en stoere kinderfeestjes voor kids vanaf 6 jaar. Wat dacht je van een Zeskamp-feest, een GPS tocht, Katapult bouwen, Voetballen of Atletiek, iets met klimmen en klauteren, en er is nog meer!

Een feestje begint altijd met (onbeperkt) ranja. Onder begeleiding van een instructeur gaan jullie de activiteit doen. Een feestje duurt ongeveer 2 uur. Er kan nog vrij gespeeld worden op het Beweegplein. Een partijtje kan worden afgesloten met een frietjesmenu of zelf pannenkoeken bakken. 

Feestjes kunnen op maandag tot en met zaterdag. Op zondagen tijdens het hoogseizoen kan er alleen een midgetgolf feestje geboekt worden. 

Op de site vind je meer informatie. Je komt hier door op de roze button te klikken.

Tip: Check ons overzicht van kinderfeestjes in de gehele regio! 

Paviljoen Op Noord

Oude Bosschebaan 11

5624 AA Eindhoven

Mail direct

Mail direct naar Paviljoen Op Noord

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg

Meer inspiratie

Eindhoven Zoo kinderfeestje

Ontdek met je kinderfeestje een eigen kijk op het dierenrijk

Hollywood Entertainment Center Eindhoven | Kinderfeestjes

Glow in the dark kinderfeestjes zijn super vet en spannend!

Klimrijk Brabant Kinderfeestje

Klimrijk kinderfeest.

Kinderfeestje Speelpark

Vier jouw feestje in Speelpark Klein Zwitserland: beleef een dag vol avontuur met jouw vriendjes

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.

Waterspelletjes voor een warme dag!

Wauw... wat is het heerlijk weer! Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben zes leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!

8 leuke strandspelletjes

Natuurlijk, met een emmer en een schep kunnen veel kinderen zich prima vermaken, maar met deze spelletjes wordt je stranddagje net even anders!

6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg

Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief