
Prison Island kinderfeest
De leukste kinderfeestjes van Brabant vind je bij All in Eindhoven!
Zijn jullie klaar voor hét gevangenis avontuur? Bij All in Eindhoven vind je vanaf nu de internationale succesformule Prison Island, een van origine Zweeds gevangenis-avontuur met een mix van spellen! Prison Island bestaat uit maar liefst 28 cellen en elke cel is uitgerust met een opdracht.
Soms tactisch, soms fysiek of een puzzel, voor ieder wat wils!
Als ouder wordt je compleet ontzorgd, want zij zorgen voor: ontvangst met iets lekkers, chips tijdens de pauze, optioneel het hele feestje onbeperkt ranja en afsluitend altijd frietjes met mini snacks en saus. De kinderfeestjes zijn vanaf 6 jaar.
Combineer dit met de stoerste en gezelligste activiteiten en je bent verzekerd van een middag waar de kids nog lang over zullen napraten.
Samen met je gezin een toffe middag beleven dat kan ook!
Klik voor meer info op de roze button.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven
Yeah, het is bijna zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Toffe zomervakantie uitjes
Ja, de zomervakantie ligt voor ons! Zes weken zijn de kinderen lekker vrij en is er zoveel te beleven in onze regio. We hebben superleuke eropuit tips voor je op een rijtje gezet. Nu nog even je favoriete uitjes kiezen! Lees gauw verder!