
Rofra kinderfeestje
Rofra sportieve arrangementen, voor iedereen een avontuurlijk feestje!
Bij Rofra kun je een gaaf kinderfeestje vieren. Een uniek survival feestje of een stoer paintball feest, het is allemaal mogelijk! Liever iets met een thema? Ontdek het onbewoonde eiland met Robinson Crusoe.
Ook kun je natuurlijk gaan kanovaren met je vriendjes of vriendinnetjes met de spetterende kanoparty. Breid het partijtje uit met chips en drinken of sluit het af met lekkere frietjes in ’t Boothuys. ’t Boothuys is speciaal gebouwd voor klanten van Rofra en is een fraaie locatie om je kinderfeestje te eindigen!
Er is kortom genoeg mogelijk voor een geslaagd feestje!
Voor reserveringen, informatie en arrangementen verwijzen wij je graag naar de site. Je komt daar door op de roze button te klikken.
Voor ideeën voor een fijn dagje eropuit met het gezin check ons overzicht!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven
Yeah, het is bijna zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!
Eropuit in België, net over de grens bij Eindhoven
Wat zijn nou de leukste uitjes in België? Voor avontuur, plezier, actie, zwemmen, spelen en natuur voor het hele gezin! Ik geef je de parels.
Toffe zomervakantie uitjes
Ja, de zomervakantie ligt voor ons! Zes weken zijn de kinderen lekker vrij en is er zoveel te beleven in onze regio. We hebben superleuke eropuit tips voor je op een rijtje gezet. Nu nog even je favoriete uitjes kiezen! Lees gauw verder!