Bowlen in Valkenswaard
Bij Bowling Valkenswaard kun je niet alleen bowlen maar ook heerlijk eten!
Daag je familie of vrienden uit voor een gezellig potje bowlen bij Bowling Valkenswaard!
Wie gooit de meeste strikes?
Bowling Valkenswaard beschikt ook over een modern restaurant, waar je heerlijk kunt eten.
Er zijn verschillende arrangementen mogelijk die het bowlen en eten combineren. Bijvoorbeeld Brunch Bowlen: dit is een gezellig familie-arrangement. Een compleet gedekte tafel, heerlijke verse groentesoep, gekookt eitje, verschillende soorten vleeswaren en zo veel lekkers meer. En dit in combinatie met een uurtje bowlen, superleuk!
Ultiem plezier voor jong en oud!
Voor meer informatie over Bowling Valkenswaard klik je op de roze button
Tip: Wist je dat je hier ook je kinderfeestje kunt vieren.
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Waterspelletjes voor een warme dag!
Wauw... wat is het heerlijk weer! Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben zes leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!
6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg
Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?
13x zwemmen, strand, spelen en genieten.
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.