Heempark Eindhoven
Ben je in Eindhoven? Ga dan de natuur in bij Heempark Frater Simon Deltour!
Wil je de natuur in? Kom dan naar Heempark Frater Simon Deltour en ontdek de verschillende landschappen. Verschillende wandelpaden leiden je langs graslanden en prachtige wilgenbomen. Tussen de perken vind je insectenhotels en een kruidentuin.
Regelmatig worden er wandelingen georganiseerd zoals bloemen- en seizoenswandelingen. De Heemtuin is schuin tegenover de Genneper Watermolen.
Heempark Frater Simon Deltour is super leuk en leerzaam voor jong en oud.
Klik voor meer informatie op de roze button. Hierdoor ga je naar hun site.
Tip: Wist je dat wij ook een heel handig overzicht hebben gemaakt van heel veel sportieve clubjes in Eindhoven en omgeving? Check ons overzicht!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!
Heerlijke ijssalons in Eindhoven en omgeving.
Het zal je niet verbazen maar mijn kids zijn echt dol op ijs. En wij natuurlijk ook. Het is voor ons dan ook geen straf om de lekkerste ijssalons te ontdekken
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!