Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin de Bucht

Kom spelen en zwemmen bij Speeltuin de Bucht in Bergeijk.

Een schitterende speeltuin in een bosrijke omgeving in Bergeijk. Veel klimtoestellen, schommels, zandbakken, glijbanen, trampolines en een kabelbaan.

Sinds het nieuwe seizoen van 2024 is er ook een prachtige, grote Piraten-klimboot. En voor o.a. kinderen met een beperking of migratie-achtergrond is er een mooi Pictogrammenbord om de communicatie met andere kinderen te vergroten. En voor de zwemliefhebbers zijn er twee openluchtzwembaden met glijbaan. Deze zijn geopend in de maanden: juni, juli en augustus.

Terwijl de kinderen fijn aan het spelen zijn kunnen de ouders heerlijk op het terras zitten.
Je kunt ook wat drinken, snoep en ijs kopen tegen een klein prijsje.

Wist je dat je een prachtige wandeling kunt maken rondom de speeltuin. 

Voor meer informatie en actuele openingstijden van Speeltuin de Bucht klik op de roze button.

Tip: Binnenkort jarig? Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van veel leuke kinderfeestjes in Eindhoven en omgeving.

Naar de website

Deel deze tip:

Deel via e-mail

Mail deze tip naar een vriend(in)

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Speeltuin de Bucht

Buchtdwarsstraat 17D

5571 CS Bergeijk

Naar de website
Mail direct

Mail direct naar Speeltuin de Bucht

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Tips van de maand

Next Nature Museum

Enter Spaceship Earth
Lees meer

Gratis tips

De leukste kinderfeestjes, vakanties en uitjes en meer gratis inspiratie ontvangen in je mailbox!
Lees meer

Philips Museum

In het Philips Museum is er van alles te doen.
Lees meer

Telekids Musicalschool

Zingen, dansen en acteren voor alle kinderen groot en klein. Schrijf je in voor musicalles in Eindhoven.
Lees meer

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar de boerderij!

6 januari 2025

Wat is het toch fijn om naar de boerderij te gaan. Tussen de koeien, biggetjes, geitjes en meer leuke beesten, het echte boerenleven te ervaren samen met je kids. Hier vind je een aantal toffe boerderijen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.
Lees meer

Zo maak je zelf sneeuw!

6 januari 2025

Maak gewoon je eigen sneeuw. Je kunt het heel eenvoudig zelf maken met een paar huis-, tuin- en keukenspullen. Leuk voor de kinderen om lekker mee te spelen en bijvoorbeeld een mini-Olaf te maken!
Lees meer

Zo krijg je de mooiste schoolfoto’s

7 januari 2025

De basisschooltijd is een bijzondere periode. Zó mooi om van elk jaar van je kind op de basisschool een écht leuke schoolfoto te hebben voor later!

Bij Sgoolfotografie doen ze dat, samen met leerkrachten én ouders. Zo krijg je écht leuke schoolfoto's. Lees even door tot het einde om te zien hoe je via Sgoolfotografie bovendien kans maakt op een Donald Duck-abonnement!
Lees meer

De leukste binnenspeeltuinen in Eindhoven en omgeving

6 januari 2025

Weer of geen weer de leukste binnenspeeltuinen van Eindhoven en omgeving op een rijtje!
Lees meer