
Speeltuin de Kievit
Eindeloos speelplezier voor kids in speeltuin de Kievit van april tot september. Speel je mee?
Uren onbezorgd spelen kan bij speeltuin de Kievit in Nuenen van half april tot eind september. Er zijn wel 40 speeltoestellen!
Voor de kleintjes is er een zandbak om lekker in te scheppen en te bouwen, twee glijbaantjes, wipkippen en een babyschommel. De grotere kids kunnen zich uitleven op een hele hoge glijbaan, de trampolines of vogelnestschommel.
Warm weer? Er is een 30 cm diep peuterbadje om lekker in af te koelen. Rondom staan terrasstoelen om van de zon te genieten en de kids in de gaten te houden. Ook hapjes en drankjes zijn verkrijgbaar!
Kom je spelen? Meer informatie vind je op de website via de roze button!
Je kind bijna jarig? Bekijk ons overzicht met tips voor kinderfeestjes!
Speeltuin de Kievit
Kerkstraat 10
5671 GP Nuenen
Openingstijden
Zie website via roze button voor alle openingstijden.Prijs
Losse entree (vanaf 1 jaar):€ 1,75 (buiten de zomervakantie)
€ 2,00 (in de zomervakantie)
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof Kletspraat Schooleditie
Vertellen jouw kinderen veel over school? Bij ons is het antwoord op elke altijd; goed, ja of nee. Wil je ook graag meer weten over de schooldag van je kind? Print dan de kletspraat schooleditie en klets er samen op los op een gezellig moment!
10 gezonde knutseltraktaties
School wil gezonde traktaties. Onze kinderen willen knutseltraktaties, dus maakten wij 10 gezonde knutseltraktaties!
4x trakteren op een unicorn
Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!