
SV Kabouterdorp
Zwieren, zwaaien, schommelen, klimmen en springen op de trampoline!
Speeltuinvereniging Kabouterdorp is een grote, maar gemoedelijke speeltuin die van alles biedt! Zo kun je haar hartelust spelen in een van de vele speeltoestellen, zandtaartjes maken in de zandbak, springen op de trampolines en als je dan nog niet genoeg hebt gehad, kun je op een skelter nog even rondracen!
Je ouders kunnen aan een picknicktafel zitten en als je moe bent, kun je daar lekker even uitrusten en iets te drinken of te eten pakken. Je vader en moeder mogen dat zelf meenemen.
Sinds kort is er ook een gave midgetgolfbaan. Daar mag je gratis gebruik van maken tijdens de openingstijden van de speeltuin. Hoe cool is dat!
Wil je meer weten, klik dan via de roze button door naar de site.
Wist je dat je in het Kabouterdorp ook je kinderfeestje kunt vieren? Voor deze en meer kinderfeestjes kun je een kijkje nemen in onze kinderfeestjes rubriek.
Speeltuinvereniging Kabouterdorp
Broekweg 105
5502 BA Veldhoven
Openingstijden
Kijk voor de actuele openingstijden op de site.Bij slecht weer is de speeltuin gesloten.
Toon op kaart
Meer inspiratie


You Jump Eersel
Jumpen, rennen en vliegen bij dit grote en gave trampolinepark in Eersel.
Speelpark Klein Zwitserland
Een dag vol speel plezier beleef je in Speelpark Klein Zwitserland in Tegelen, Noord-Limburg!
You Jump Eindhoven
Jumpen, rennen en vliegen bij dit grote en gave trampolinepark in EindhovenBlogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
Eropuit in België, net over de grens bij Eindhoven
Wat zijn nou de leukste uitjes in België? Voor avontuur, plezier, actie, zwemmen, spelen en natuur voor het hele gezin! Ik geef je de parels.
11x De leukste pluktuinen in Noord-Brabant
Wat superleuk is om te doen samen met je kids, is fruit of bloemen plukken. Lekker wandelen en kletsen door de natuur en ondertussen de mooiste bloemen of het lekkerste fruit plukken. Meestal is er bij de pluktuin ook een terras waar je heerlijk kunt genieten van een cappuccino of limonade. Vaak zijn er ook dieren, speeltoestellen en andere activiteiten waar kinderen heel blij van worden.Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van pluktuinen in Noord-Brabant.