
Dierenpark Zie-ZOO
Ontdek welke dieren er wonen in Dierenpark Zie-ZOO Volkel en/of adopteer er zelf een!
Dierenpark Zie-ZOO in Volkel, Noord-Limburg is niet zomaar een dierenpark. Zij zijn de eerste zorgdierentuin van Nederland, in samenwerking met het Regionaal Autisme Centrum bieden ze zinvolle dagbesteding aan mensen met autisme.
Het dierenpark is low-budget en gespecialiseerd in bijzondere dieren uit Afrika, Australië, Azië, Europa, Noord-Amerika, Zuid-Amerika en de Zuidpool.
Ga gezellig een dagje op bezoek bij de dieren in Volkel! En wil je de dierentuin steunen? Dan kan je ook nog een dier adopteren, want wie wil er nou niet adoptie-ouder zijn van een wasbeer, een kangoereoe of een zwarte beer?!
Klik op de roze button om naar de website van Dierenpark Zie-ZOO te gaan.
Tip: In de categorie Clubjes vind je een overzicht van leuke clubjes in de regio Eindhoven. Creatief, sportief: vind het clubje dat bij jou past!
Dierenpark Zie-Zoo
Zeelandsedijk 12b
5408 SM Volkel
Openingstijden
Het park is dagelijks open van 10.00 tot 17.00 uur (in de periode april t/m oktober open tot 17.30 uur.)Prijs
0 t/m 2 jaar: Gratis!3 t/m 11 jaar: €8,-
12 t/m 64 jaar: €9,95
65+: €8,95
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven
Yeah, het is bijna zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!
Eropuit in België, net over de grens bij Eindhoven
Wat zijn nou de leukste uitjes in België? Voor avontuur, plezier, actie, zwemmen, spelen en natuur voor het hele gezin! Ik geef je de parels.
Toffe zomervakantie uitjes
Ja, de zomervakantie ligt voor ons! Zes weken zijn de kinderen lekker vrij en is er zoveel te beleven in onze regio. We hebben superleuke eropuit tips voor je op een rijtje gezet. Nu nog even je favoriete uitjes kiezen! Lees gauw verder!