Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ouder en Babygym

Fit na de bevalling en baby-, peuter-, en kleutergym.

MamaVive
Ben je eraan toe om na de bevalling weer te gaan bewegen? En wil je dit graag mét je baby doen? Dan zijn de lessen MamaVive een aanrader. Vanaf 8 weken na de bevalling kun je samen met een groep enthousiaste andere mama’s starten met een op Yoga en Pilates gebaseerde les. Hierin ligt de focus op (het herstellen van) de spieren in de romp, bekkenbodem en de rest van het lichaam. Het is een matig intensieve les van 45 minuten. Baby’s zijn bij de les aanwezig én er is ruimte om tussendoor te voeden of even uit de activiteit te stappen als je baby dit nodig heeft. Tijdens de les komen er ook een aantal oefeningen voor de baby’s aan bod, die je thuis kunt uitvoeren.

BabyVive en DreumesVive
Zodra je baby meer gaat bewegen, kan zitten en rollen, gaat er letterlijk een wereld voor hen open. Tijdens de lessen van BabyVive, gaan we met de baby’s op ontdekkingstocht, waarbij we de zintuigen gebruiken door middel van sensorische integratie. Horen, zien en voelen staan centraal, in combinatie met bewegen en ontdekken. Andere baby’s en dreumesen worden ook interessant en nieuwsgierig zullen ze op onderzoek uitgaan. Leuk om te weten: papa’s vinden deze les ook heel erg leuk om te doen met hun kleintje!

PeuterVive NIEUW!
Op de locatie in Nederwetten worden ook PeuterVive lessen aangeboden op zaterdagochtend. Tijdens de lessen van PeuterVive gaan we de uitdaging aan en steeds nieuwe beweegpatronen leren, samenwerken en luistervaardigheden ontwikkelen. Dit alles, terwijl mama of papa dichtbij blijven, maar soms ook een stapje terug nemen.

Het is altijd mogelijk om een gratis proefles te boeken, waarna inschrijving gaat met een rittenkaart van 10 lessen.
De lessen zullen gegeven worden bij ViaMama in Son op vrijdag en in gymzaal de Koppelaar in Nederwetten op zaterdag.

Klik op de roze button voor nog meer info!

EnerVive

Nieuwstraat 54

5691 AD Son

Mail direct

Mail direct naar EnerVive

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Koninklijk leuk: Winterpaleis Het Loo

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Toffe winteruitjes voor de hele familie

Overal lichtjes, knisperende vuurtjes, warme chocolademelk, ontroerende verhalen en samen genieten. De gezelligste tijd van het jaar! In de regio Eindhoven en Noord-Limburg worden er deze periode zoveel gezellige uitjes voor het hele gezin georganiseerd. Heel veel plezier.

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Schaatsbanen in én om Eindhoven en Noord-Limburg

Samen schaatsen! Dat kan tijdens de feestdagen in de kerstvakantie. Haal de schaatsen maar uit het vet en ontdek de schaatbanen.

Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen

Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief