Horeca De Boshut
In het zonnige zuiden, in het bourgondische Brabant waar het leven goed is, ligt De Boshut.
Verscholen in de bossen, midden in natuurgebied de Maashorst. Hier is het genieten geblazen! Wandelen of fietsen door uitgestrekte bossen en heidevelden.
Genieten van een lekker hapje en drankje in het zonnetje op het terras of bij kouder weer bij de openhaard binnen in De Boshut.
Voor ontbijt, lunch of borrel haal je je hartje op. Ontspan en geniet midden in de Maashorst.
Klik voor meer info op de roze button. Zo ga je naar hun site.
Ontvang jij al inspiratie in je mailbox? Schrijf je hier in!
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zelf maken: griezelig enge knutsels voor Halloween
Halloween komt eraan... Nog even en dan mag je door de donkere straten aanbellen bij huizen in de buurt. Trick or treat?! Griezelen of iets lekkers? Misschien komen ze ook bij jou aan de deur. Hoogste tijd om je huis griezelklaar te maken.
Herfstbingo
De herfst is voor ons het het seizoen om heerlijk naar buiten te gaan voor een wandeling. Met de kinderen door de prachtige bossen van de regio Eindhoven en Noord-Limburg. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt.