Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kabouterpad in Heeze

Loop het Kabouterpad op de Strabrechtse Heide en ontmoet de kabouters!

Bij Heidecafé De Strabrechtse Heide ligt een knapzak gevuld met lekkers voor je klaar. Met een puntmuts op en je wangen rood loop je samen met je ouders de route. Onderweg luister je naar een verhaal uit het kabouterboek en doe je kabouteropdrachten. 

Overal zie je kaboutersporen, voetafdrukjes in het zand, wielsporen van een kruiwagentje en echt waar, soms een kabouterdrolletje. 

Je kunt vanaf 10.00 uur gaan wandelen en het pad duurt ongeveer 1,5 uur. Na afloop kun je bij het café nog wat drinken en/of eten. Topuitje!

Voor meer info klik je op de roze button, zo kom je op de website van Staatsbosbeheer. 

Tip: zoek je een fijn adresje om te lunchen of te borrelen na een activiteit met het gezin? Wij hebben heel veel plekjes voor je verzameld!

Staatsbosbeheer

De Plaetse 71a

5591 TW Heeze

Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

BillyBird Hemelrijk

Veilig, voordelig en onvergetelijk!

Speelboerderij De Steenuil

Speel- en doeboerderij boordevol dieren op het platteland van Oirschot!

Fun Forest Venlo

Een unieke, fun en actieve beleving is klimmen bij Fun Forest Venlo, Noord-Limburg.

8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!

Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!

Uitgelicht

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x De Leukste Natuurspeeltuin in Noord-Brabant

Naar de speeltuin met de kids is altijd een goed idee! Wij hebben een overzicht gemaakt van de leukste natuurspeeltuinen in de Provincie Noord-Brabant!

16x Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant.

Ontdek Brabant vanaf het water. In de regio Eindhoven, Tilburg, Den Bosch en Breda kun je bootje of kano varen en suppen. Heb jij er al zin in? De leukste vaartochten, kano adresjes en supverhuur in Brabant hebben we op een rijtje gezet. Lees je mee?

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

🌞 Zes weken zomervakantie! Met deze favoriete kinderboeken vliegt de vakantie voorbij.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief