Blogs & inspiratie
Maak je eigen fidget toys!
Gepubliceerd op 13 juni 2024
Eén voordeel van veel thuis zijn, is dat de kids er erg creatief door worden. Volgens mij komt het door TikTok, maar hier in huis zijn ze helemaal in de ban van de zelfgemaakte fidget toys. Fidget wat?? Dat zijn speeltjes waarmee kinderen eindeloos kunnen friemelen.
Een paar jaar geleden had je de fidget spinner, inmiddels zijn er heel veel vergelijkbare gadgets. Online zijn veel DIY filmpjes te vinden van kinderen die hun eigen fidget toys maken. In dit filmpje kun je wat inspiratie vinden en zie je een tutorial voor het maken ervan. Alles wat je nodig hebt, is een heleboel karton (oude dozen), een schaar, kleine elastiekjes en plakband.
Kijk snel en probeer het zelf:
Hopelijk heb je hier wat aan! Heel veel succes!
Liefs,
Kidsproof-college Lotte
TIP: Deze blog staat vol activiteiten voor de voorjaarsvakantie Deze link opent in een nieuwe tab!
Lees ook:
Alle blogs
De Top 10 fijne speeltuintjes in Almere!
Wat is nou makkelijker dan eropuit met de kids naar de speeltuin? Lekker een frisse neus halen en natuurlijk spelen, rennen, klauteren, klimmen, spetteren en spannende avonturen beleven! Kidsproof heeft de fijnste speeltuintjes in Almere voor jou op een rijtje gezet!
Familievoorstellingen in het voorjaar bij Kunstlinie
Dit voorjaar is er maar één plek waar je wilt zijn met je (klein)kind: Kunstlinie in Almere. Van betoverend peutertheater tot indrukwekkende voorstellingen voor tieners, het programma zit bomvol moois. Samen lachen, kijken, napraten en misschien zelfs meedoen. Dit zijn de familievoorstellingen die je niet wilt missen.
Grote buitenspeeltuinen in Flevoland
Heerlijk! Een dagje erop uit met de kids naar de speeltuin. Lekker rennen, klimmen, klauteren en nieuwe avonturen beleven. En dat terwijl jullie allemaal een frisse neus halen. Wij hebben fijne, grote speeltuinen in Flevoland voor je op een rijtje gezet!Meer inspiratie
Indoor Mountainbiken
Een origineel en actief mountainbike-avontuur in de voorjaarsvakantie bij Indoor Mountainbike in Almere!
Ridderavonturen in de vakantie
Beleef de riddertijd bij het Nationaal Militair Museum met veel extra activiteiten rondom ridders.
Het IJsbeelden Festival
Geniet met je kind van ijssculpturen van iconische films bij het IJsbeelden Festival in Biddinghuizen!
Disco Jump Valentine Editie
Spring, dans en vier de liefde bij de allerleukste Disco Jump van Jumping Jack in Almere!
Gratis entree op 21 & 22 februari
Het Schathuys is weer geopend voor jong en oud! Kom langs in de voorjaarsvakantie!
Straaljagerweken
Test je kennis en skills! Stap in een straaljagercockpit bij Luchtvaartmuseum Aviodrome in Lelystad.
Theatertip: Paramaribo Dreams
Dans, muziek en een bijzonder verhaal bij Theater ’t Voorhuys in Emmeloord
