Blogs & inspiratie
Maak je eigen fidget toys!
Gepubliceerd op 13 juni 2024
Eén voordeel van veel thuis zijn, is dat de kids er erg creatief door worden. Volgens mij komt het door TikTok, maar hier in huis zijn ze helemaal in de ban van de zelfgemaakte fidget toys. Fidget wat?? Dat zijn speeltjes waarmee kinderen eindeloos kunnen friemelen.
Een paar jaar geleden had je de fidget spinner, inmiddels zijn er heel veel vergelijkbare gadgets. Online zijn veel DIY filmpjes te vinden van kinderen die hun eigen fidget toys maken. In dit filmpje kun je wat inspiratie vinden en zie je een tutorial voor het maken ervan. Alles wat je nodig hebt, is een heleboel karton (oude dozen), een schaar, kleine elastiekjes en plakband.
Kijk snel en probeer het zelf:
Hopelijk heb je hier wat aan! Heel veel succes!
Liefs,
Kidsproof-college Lotte
TIP: Deze blog staat vol activiteiten voor de voorjaarsvakantie Deze link opent in een nieuwe tab!
Lees ook:
Alle blogs
Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium
Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!
Kidsproof Kinderfeest
Kom op 23 mei en 29 augustus naar dit gezellige GRATIS kinderfestival in Almere Buiten Centrum! Met leuke activiteiten voor kinderen van 2 t/m 12 jaar.
Deze meivakantie-uitjes in Flevoland spannen écht de kroon
Koningsdag, Bevrijdingsdag, Moederdag en natuurlijk de meivakantie… extra veel leuke momentjes om gezellige dingen samen te doen met je kids. Wij verzamelden deze pareltjes.Meer inspiratie
Familievoorstelling KLAS (5+)
Circus, acrobatiek en herkenbare chaos in de klas bij Kunstlinie Almere
Dolfijne meivakantiekorting!
Ontdek de wondere waterwereld van dichtbij in het Dolfinarium. Nu voor 5 personen maar 75 euro entree.
Meivakantie in ARTIS
Ontdek deze vakantie de jonge dieren, het broedseizoen en nog veel meer door het hele park bij ARTIS
