Aikido voor kinderen
Geweldloze zelfverdediging voor kids bij Aikidojo. Sinds 1993 leuke en leerzame lessen in Almere.
Aikido is een Japanse verdedigingssport. Door middel van oefeningen en spel leren kinderen zelfverdediging, respect en bewust bewegen.
Bij aikido wordt geen kracht gebruikt en het is daarom geschikt voor iedereen. Er zijn geen wedstrijden of toernooien, het gaat om het samen leren.
Neem contact op voor een gratis proefles.
Op zoek naar nog meer zelfverdedigingssporten in Almere? Kijk in de categorie Clubjes op Kidsproof Almere
Lijstjes voor Flevoland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Stralende Back to School tips
Het nieuwe schooljaar is een frisse start vol nieuwe plannen. Dit zijn leuke (sport)clubs, knallende kinderfeestjes en toffe uitjes voor je (klein)kids!
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Kidsproof Kinderfeest
Kom op 29 augustus naar dit gezellige GRATIS kinderfestival in Almere Buiten Centrum! Met leuke activiteiten voor kinderen van 2 t/m 12 jaar.