Aikido voor kinderen
Geweldloze zelfverdediging voor kids bij Aikidojo. Sinds 1993 leuke en leerzame lessen in Almere.
Aikido is een Japanse verdedigingssport. Door middel van oefeningen en spel leren kinderen zelfverdediging, respect en bewust bewegen.
Bij aikido wordt geen kracht gebruikt en het is daarom geschikt voor iedereen. Er zijn geen wedstrijden of toernooien, het gaat om het samen leren.
Neem contact op voor een gratis proefles.
Op zoek naar nog meer zelfverdedigingssporten in Almere? Kijk in de categorie Clubjes op Kidsproof Almere
Lijstjes voor Flevoland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Familievoorstellingen in het voorjaar bij Kunstlinie
Dit voorjaar is er maar één plek waar je wilt zijn met je (klein)kind: Kunstlinie in Almere. Van betoverend peutertheater tot indrukwekkende voorstellingen voor tieners, het programma zit bomvol moois. Samen lachen, kijken, napraten en misschien zelfs meedoen. Dit zijn de familievoorstellingen die je niet wilt missen.
Grote buitenspeeltuinen in Flevoland
Heerlijk! Een dagje erop uit met de kids naar de speeltuin. Lekker rennen, klimmen, klauteren en nieuwe avonturen beleven. En dat terwijl jullie allemaal een frisse neus halen. Wij hebben fijne, grote speeltuinen in Flevoland voor je op een rijtje gezet!
Gezellige voorjaarsvakantie tips
Voor alles is een 1e keer. En 1e keren zijn vaak het bijzonderste. Wij deden extra ons best om de leukste voorjaarsuitjes in Flevoland en omgeving te verzamelen voor deze 1e schoolvakantie van het nieuwe jaar. ;-)