Guppenclub op de manege
Kids (vanaf 4 jr) leren op de guppenclub spelenderwijs omgaan met pony's (Almeersch Hippisch Centrum)!
Is jouw kind ook gek op paarden en pony’s? Maar nog te jong voor rijles?
Bij het Almeers Hippisch Centrum mogen kinderen vanaf 4 jaar al bij de Guppenclub! Op zaterdagmiddag leren ze hier spelenderwijs met pony’s omgaan. Je spreekt per keer af en hoeft dus niet per se iedere week te komen. Wel van te voren aanmelden, de guppenclub kan vol zijn!
Vanaf 6 jaar mogen kinderen starten met de paardrijlessen.
Ook organiseert de manege regelmatig een instructiedag: dan leer je goed poetsen, opzadelen, hoofdstel in- en uit doen, beenbeschermers omdoen, deken op en af, je krijgt een rondleiding op de manege en nog veel meer. Hou de agenda in de gaten!
Voor meer informatie klik je door via de websitbutton of gebruik je de mailbutton om direct te mailen.
Meer paardrijles in Almere? Je vindt nog meer leuke opties in de categorie clubjes!
Almeersch Hippisch Centrum
Trekweg 4
1338 GA Almere
Openingstijden
zie websitePrijs
€ 12,50 per keer, van te voren aanmelden.Toon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Aviodrome is een verrassend leuk zomervakantie-uitje met kinderen!
Onze Kidsproof-reporters gingen naar Luchtvaartmuseum Aviodrome in Lelystad met de nieuwe Luchtverkeersleiding-expositie, heel veel speeltuinen en een gigagroot buitenterrein. Lees hier hun ervaring.
Suppen in Flevoland
Suppen: wij zijn helemaal fan van deze populaire watersport! Sinds een paar jaar is deze sport niet meer weg te denken. In Flevoland zijn steeds meer plekjes te vinden waar je een sup kunt huren en het water ontdekt vanaf het sup-board! Bekijk waar je kids deze zomer kunnen (leren) suppen!