
Zwemdiploma bij De Koploper
Haal je ABC bij Zwembad de Koploper en maak zo de zwemvaardigheid je eigen!
Een zwemdiploma is voor iedereen belangrijk! Bij Sportcentrum De Koploper kun je terecht voor zwemonderwijs volgens de Zwem-ABC-methode. Vanaf 4 jaar is het mogelijk lessen te volgen.
In de eerste 5 niveaus werk je samen met de tweelingkikkers Cas & Coco toe naar zwemdiploma A. Je kunt de vorderingen van jouw zoon of dochter volgen via een leerlingvolgsysteem.
Als je op zwemles zit, mag je gratis oefenen tijdens de openingstijden van recreatief zwemmen. Voorwaarde is dan wel dat er een betalende volwassen begeleider met jou meegaat.
Op de website vind je nog veel meer info over de zwemles en welke lessen je na het behalen van je ABC nog kan volgen! Klik op de roze website button!
Meer zwemlessen in de buurt van Almere, Lelystad, Emmeloord, Dronten en Biddinghuizen vind je op de Clubjes pagina!
De Koploper
Badweg 21
8223 PA Lelystad
Openingstijden
Maandag t/m zaterdag, 1 uur per week. Zie voor de actuele tijden de website.Prijs
1 uur les per week € 34,00Toon op kaart
Meer inspiratie


Krav Maga voor kinderen
Km-X is speciaal ontwikkeld om kinderen zowel fysiek als mentaal weerbaarder te maken
Indoor Mountainbike
Leer alles over mountainbiken tijdens deze toffe lessen bij Indoor Mountainbike Almere!
Baseball & Softball Club Almere
Stoere honk- en softballessen voor kids vanaf 5 jaar!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x leuke vakantiekampen voor deze zomer
Op zoek naar een zomerkamp waar je kind plezier maakt, nieuwe dingen ontdekt en daarna met een grote glimlach thuiskomt? In Flevoland en net daarbuiten zijn er volop toffe kampen te vinden, van sport en natuur tot muziek en theater. Wij hebben de leukste voor je verzameld!
Kidsproof Kletspraat Vaderdag
Wat vind jij het allerliefste aan papa? En zou hij een geheim supertalent hebben? Op de Kidsproof Kletspraat Vaderdag staan een heleboel vrolijke vragen om aan je kinderen te stellen met Vaderdag. Dat wordt een super gezellige dag!
Een originele Vaderdag!
Op vaderdag zijn de kids de baas! Na een stevig ontbijt ontvoer je je vader om samen met jou supertoffe buitendingen te doen die jij hebt bedacht. Tip: betrek je moeder of iemand anders in het complot, om je even te helpen ;-). Veel plezier!