Ouder en Kind Zwemlessen
Heerlijk even samen met je kind spetteren in het water in het Mineraal in Almere!
Lekker spetteren, spelletjes, oefeningen en liedjes zingen. Met je baby, dreumes of kleuter genieten van het water kan tijdens het ouder-kind zwemmen. Kinderen vanaf 6 weken tot 4 jaar oefenen en spelen samen met papa of mama onder begeleiding van een enthousiaste docent in ons heerlijke warme water van 33°C.
Samen zwemmen versterkt de band tussen jou en je kind, het is leerzaam en leuk. Je kind raakt spelenderwijs vertrouwd met het water en watervrij. Hij of zij leert zich steeds beter boven water te houden en wordt uiteindelijk al een beetje voorbereid op de zwemlessen.
Ouder- en kindzwemlessen zijn er voor de volgende leeftijdsgroepen:
Baby’s: 0 – 1½ jaar met ouder
Dreumesen: 1½ – 2½ jaar met ouder
Peuterzwemmen: 2½ – 4 jaar met ouder
Voor de juiste dagen en tijden en aanmelden klik je op de roze websitbutton!
Voor de leukste kinderwinkeladresjes kun je ook op onze site terecht!!
Het Mineraal
Radioweg 33
1324 KW Almere
Openingstijden
elke dinsdag, woensdag en vrijdagochtendPrijs
Kosten: entree € 3,50 p.p. € 2,00 per les. Kortingskaart 10 entrees € 30,00. Combikaart 11 entrees € 70,00 euro, 4 maanden geldig
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!
Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!
8x superleuke lichtjes-uitjes in Flevoland!
Verlicht de donkere dagen met een van de leukste lichtjesactiviteiten in Flevoland! Wij hebben 8 plekken verzameld waar je ogen écht zullen fonkelen. Tijd om er samen op uit te trekken!
Griezelige Halloween films voor kinderen
Een griezelige film kijken met Halloween? Dit zijn de spooky Halloween films voor kinderen die je kijkt via Netflix, Disney+ en Videoland!