
Zwemles bij De Abelen
Zwemles in openluchtzwembad De Abelen in Swifterbant!
Leer zwemmen in het buitenzwembad De Abelen! Je kunt kiezen uit 2x 45 minuten of 1x 90 minuten per week zwemles. De zwemlessen starten bij voldoende aanmeldingen.
Meer informatie? klik op de websitebutton! Of stuur meteen een bericht via de websiteknop!
Op zoek naar andere zwembaden in de regio Lelystad waar je een frisse duik kunt nemen? Op de website van Kidsproof Lelystad vind je ze allemaal!
Optisport De Abelen
Noordhoren 32
8255 BD Swifterbant
Openingstijden
1 mei tm 1 septemberPrijs
zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Indoor Mountainbike
Leer alles over mountainbiken tijdens deze toffe lessen bij Indoor Mountainbike Almere!
Jeugdfonds Sport & Cultuur
Het Jeugdfonds Sport & Cultuur Almere is er voor gezinnen die het financieel niet zo breed hebben!
Krav Maga voor kinderen
Km-X is speciaal ontwikkeld om kinderen zowel fysiek als mentaal weerbaarder te makenBlogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste uitjes en kortingsacties voor de meivakantie
Pasen, Koningsdag, meivakantie… extra veel tijd om gezellige dingen samen te doen. Lekker met de kids op pad? Wij verzamelden de leukste tips voor uitjes met je gezin. Meer inspiratie? Check het complete overzicht in de uitagenda op Kidsproof.nl!
Sprookjes komen uit bij Hans & Grietje
Zin in een dag vol magie en avontuur? Pannenkoekenhuis & Speelpark Hans & Grietje in Zeewolde is dé meest betoverende bestemming van Flevoland! Stap in een sprookjeswereld waar plezier en verwondering centraal staan, voor alle leeftijden. Van zwevende tafels en draaiende kamers tot geheime doorgangen en spannende speelplekken – zowel het restaurant als het speelpark zitten boordevol magische verrassingen. Er is altijd iets nieuws te ontdekken. Heb je deze unieke plek nog niet bezocht? Lees snel verder en laat je betoveren!
Kidsproof Kids & Teens Event
Kom op zaterdag 7 juni GRATIS naar Almere Buiten Centrum voor het Kidsproof Kids & Teens Event van 11.00 tot 17.00 uur.