Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Scouting De Meridiaan

Voor de landscouts is het gebied rondom clubhuis 'De Wereldbol' een walhalla!

Scouting De Meridiaan is sinds 1995 actief in Almere. De vereniging telt ruim 175 leden en vrijwilligers.

Het clubhuis ‘De Wereldbol’ ligt in een bosrijk gebied, op redelijke afstand van het IJsselmeer, de Oostvaardersplassen, zwembad De Vrijbuiter, een paintball terrein, een adventure terrein en nog veel meer. Een ideale plek dus!

Bij scouting krijgen kinderen de ruimte om fysiek te bewegen, sociaal te experimenteren en zich te ontwikkelen. Ze beleven activiteiten die bol staan van plezier, uitdaging en samenwerking. Maar ze leren ook op een natuurlijke manier verantwoordelijkheid te dragen. Het vergroot de maatschappelijke verantwoordelijkheid van kinderen.

Wil jouw kind bij de scouting? Neem dan per mail contact op met de ledenadministratie van De Meridiaan. De eerste drie opkomsten zijn altijd gratis, zodat je kind kan ontdekken of hij of zij het inderdaad leuk vindt.

Klik voor meer informatie op de roze websitebutton!

Tips voor ouders vind je in de categorie Opvoeding!

Scouting De Meridiaan

Maurice Garinpad 15

1335 LZ Almere

Openingstijden De opkomsten zijn altijd op zaterdag. Klik door naar de website (kopje Speltakken) voor actuele tijden per groep.
Prijs € 44,00 per kwartaal per kind. Eénmalige inschrijfkosten € 27,50.
Mail direct

Mail direct naar Scouting De Meridiaan

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Flevoland

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomervakantie uitjes in en om Flevoland voor kids én (groot)ouders.

Voor de leukste vakantie-uitjes zijn we niet gestopt bij onze provinciegrens. Ontdek naast de zomerse favorieten in Flevoland óók een paar leuke tips daarbuiten, op maximaal 1 uur rijden. Zo glijd jij glansrijk die 6 weken zomervakantie door.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Aviodrome is een verrassend leuk zomervakantie-uitje met kinderen!

Onze Kidsproof-reporters gingen naar Luchtvaartmuseum Aviodrome in Lelystad met de nieuwe Luchtverkeersleiding-expositie, heel veel speeltuinen en een gigagroot buitenterrein. Lees hier hun ervaring.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief