Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sportactiviteiten

De sportactiviteiten van Talent in Opleiding zijn vrij toegankelijk voor jong en oud in Almere.

Talent in Opleiding biedt sport en spel aan voor iedereen, van klein tot groot. Iedereen van jong tot oud kan bij TIO terecht voor allerlei leuke activiteiten. Zo bieden zij ‘Druppie Sport’ aan om ook de allerkleinste kinderen te leren bewegen en organiseren ze onder andere voetbalactiviteiten voor de oudere kinderen.

En ken je Bossaball al? Ook voor deze nieuwe, spectaculaire sport kun je bij Talent in Opleiding terecht. Alle activiteiten staan onder begeleiding van gediplomeerde sportbegeleiders!

Waar en wanneer de activiteiten plaatsvinden? Je kunt ze zo nu en dan vinden in onze uitagenda, maar nog veel handiger is om zelf even via de roze websitebutton te kijken wanneer er wat waar aangeboden wordt. Het rooster wil nog wel eens veranderen en dan weet je zeker dat je naar de juiste plek op het juiste tijdstip gaat!

Klik op de websitebutton om direct naar de website van Talent in Opleiding te gaan.

Vrijwel alle activiteiten zijn gratis dus kom lekker in beweging! Voor vragen klik je op de ‘direct mailen’- knop!

Tip: In onze uitagenda staan veel toffe activiteiten en op de thema-pagina clubjes staan ruim 150 tips voor het komende clubseizoen!

Talent In Opleiding (TIO)

Zonnebloemweg 76

1338 TT Almere

Openingstijden Zie de websitebutton voor de meest actuele informatie
Prijs Vrijwel alle activiteiten zijn gratis
Mail direct

Mail direct naar Talent In Opleiding (TIO)

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Paaseitjes versieren zonder verf

Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Sommige paaseitjes kun je zelfs vlak voor de paasbrunch of het paasontbijt nog maken. Laat je hieronder inspireren door onze paaseieren!

2turvenhoog: hét theaterfestival voor de (aller)kleinsten!

Met theater, dans en muziek en nog veel meer. Check alle voorstellingen en locaties van 27 maart t/m 7 april in Almere.

Ei love Pasen! Tips en uitjes om van te smullen.

Heb jij ook zin in een ei-genwijs lang Paasweekend? In Flevoland bruist het van de gezellige uitjes voor het hele gezin. Van creatieve workshops tot buiten spelen in de lentezon. Samen maken jullie er een heerlijk weekend van.

Maak je eigen paastakken, maar dan anders!

Wat vliegt de tijd, het is al bijna Pasen! Om alvast een beetje het Paasgevoel te krijgen hebben we 3 vrolijke Paastak varianten bedacht. Net even anders en leuk om samen met de kinderen te maken.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief