Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zignea Emmeloord

Voor echte waterratjes: kom zwemmen bij Zignea in Emmeloord!

Ben jij er ook zo eentje die niet uit het water te krijgen is? Maak dan van zwemmen je sport! Het enige dat je nodig hebt om bij Zigneate te gaan zwemmen, is je B-diploma. En een badpak of zwembroek natuurlijk. Zwemmen is een super gezellige en gezonde sport vol actie. Je kunt het heel relaxed doen, of juist fanatiek… net wat bij jou past!

Bij Zignea Emmeloord kun je alle kanten uit. Wat dacht je van wedstrijdzwemmen? Of waterpolo: een echte teamsport voor mensen met pit! Er zit voor jou vast wat tussen.

Voor meer informatie, klik snel op de websitebutton!

Andere watersporten en toffe clubjes in Flevoland vind je in onze categorie clubjes!

Zwem- en waterpolovereniging Zignea Emmeloord

Boslaan 30

8302 AB Emmeloord

Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Zwem- en waterpolovereniging Zignea Emmeloord

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lijstjes voor Flevoland

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Aviodrome is een verrassend leuk zomervakantie-uitje met kinderen!

Onze Kidsproof-reporters gingen naar Luchtvaartmuseum Aviodrome in Lelystad met de nieuwe Luchtverkeersleiding-expositie, heel veel speeltuinen en een gigagroot buitenterrein. Lees hier hun ervaring.

Zomervakantie uitjes in en om Flevoland voor kids én (groot)ouders.

Voor de leukste vakantie-uitjes zijn we niet gestopt bij onze provinciegrens. Ontdek naast de zomerse favorieten in Flevoland óók een paar leuke tips daarbuiten, op maximaal 1 uur rijden. Zo glijd jij glansrijk die 6 weken zomervakantie door.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Suppen in Flevoland

Suppen: wij zijn helemaal fan van deze populaire watersport! Sinds een paar jaar is deze sport niet meer weg te denken. In Flevoland zijn steeds meer plekjes te vinden waar je een sup kunt huren en het water ontdekt vanaf het sup-board! Bekijk waar je kids deze zomer kunnen (leren) suppen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief