Aikido voor kinderen
Geweldloze zelfverdediging voor kids bij Aikidojo. Sinds 1993 leuke en leerzame lessen in Almere.
Aikido is een Japanse verdedigingssport. Door middel van oefeningen en spel leren kinderen zelfverdediging, respect en bewust bewegen.
Bij aikido wordt geen kracht gebruikt en het is daarom geschikt voor iedereen. Er zijn geen wedstrijden of toernooien, het gaat om het samen leren.
Neem contact op voor een gratis proefles.
Op zoek naar nog meer zelfverdedigingssporten in Almere? Kijk in de categorie Clubjes op Kidsproof Almere
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste Sinterklaasfilms
De klassiekers en nieuwe Sinterklaas films op Videoland, Pathé Thuis en Prime Video voor het hele gezin!
Sinterklaas aftelkalender
Deze aftelkalender is ideaal als antwoord op de vraag: "Mama, hoeveel nachtjes slapen is het nog tot pakjesavond?!" Bij ons thuis wordt deze vraag elke dag minimaal 1x gesteld tot 5 december. De Sinterklaasperiode is natuurlijk ook een hele spannende tijd voor kinderen!
Sinterklaas Intochten 2025
Wij hebben de Sinterklaasintochten in Flevoland voor je op een rijtje gezet, zodat je geen moment hoeft te missen. Benieuwd waar jullie dit jaar samen met de kinderen de Sint en zijn Pieten kunnen verwelkomen? Lees snel verder en ontdek waar jullie moeten zijn voor een onvergetelijk Sinterklaasfeest!