Badminton 7+
Badminton! Bij Badmintonvereniging Almere kan je al vanaf 7 jaar lid worden en trainen.
Badminton is veel minder bekend dan tennis, maar toch echt ook een olympische sport. Anders dan op vakantie, waar de meeste mensen badminton van kennen, wordt badminton altijd binnen gespeeld, zodat je met je racket en shuttle geen last hebt van bijvoorbeeld de wind.
Toernooien, plezier en gezelligheid
Als één van de grootste badmintonverenigingen in Nederland beschikt de vereniging over de trainers die jou de sport perfect aan kunnen leren.
Alles gaat om bewegen en plezier. Naast de kids vanaf 7 jaar te leren badmintonnen tijdens de trainingen tweemaal per week, organiseert Badminton Vereniging Almere ook diverse evenementen en toernooien voor plezier en gezelligheid. Dat mag natuurlijk ook niet ontbeken!
Daarnaast is iedereen ook van harte welkom om te komen kijken bij de wedstrijden van het eerste team die in de eredivisie spelen. Naast dat het leuk is om te kijken, is het ook nog eens een mooi voorbeeld van hoe badminton op een hoog niveau eruitziet!
Wil je graag een keer langskomen? Je bent van harte welkom! Klik op de roze button om te kijken wanneer jij mee kunt doen met een proefles.
Badmintonvereniging Almere
Bongerdstraat 6
1326 AB Almere
Openingstijden
zie websitePrijs
Inschrijfgeld €35,00, contributie €338,40Toon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Koningsdag 2026: wat is er allemaal te doen in Flevoland?
Met Koningsdag kleurt het hele land oranje. Hier vind je een overzicht van leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids!
12x oranje traktaties voor Koningsdag
Met deze 12 oranje recepten voor Koningsdag maak je er thuis een extra feestelijke dag van! Hoe leuk is het om samen met je kinderen in de keuken te staan en zelf deze oranje lekkernijen te maken! Vier een gezellig en smakelijk oranjefeestje thuis met je gezin. Smullen maar!